Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
24.-28.4. 2012

Mezinárodní stavební veletrh

SHK BRNO
24.-28.4. 2012

Mezinárodní veletrh technických zařízení budov

Vystavovatelé se představují

 

3K Trade s.r.o.:
Speciální stroje pro zemní práce

Společnost 3K Trade s.r.o. je výhradní zástupce značek Ditch Witch®, HammerHead® a SonicSolutions®.


ABCD Služby školám s.r.o.:
Odborné učebny WALDNER - inteligentní modulový systém pro Vaši školu

Firma ABCD Služby školám s.r.o. je od roku 2011 výhradním zástupcem a součástí evropské rodiny německé firmy WALDNER Labor- und Schuleinrichtungen GmbH.


Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD):
ADMD je spolehlivý indikátor kvalitních firem

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) je organizace sdružující výrobce a dodavatele montovaných objektů bytové a občanské vybavenosti na bázi dřeva. Zaměřuje se na prosazování objektů na bázi dřeva, popularizaci technologií konstrukcí z dřevní hmoty, kultivování podnikatelského prostředí a zabezpečení kvality pro tento segment stavebnictví. Hlavním nástrojem při prosazování vytyčených cílů je pro ADMD certifikace podle Dokumentu národní kvality (DNK), který zajišťuje technickou a kvalitativní úroveň montovaných staveb na bázi dřeva.


ALMEVA EAST EUROPE s.r.o.::

ASIO, spol. s r.o.:
Řešení, které Vám spoří náklady na vodu

Firma ASIO, spol. s r.o. dodává na trh sestavu výroků umožňující řešení, které spoří náklady na vodu. Tato sestava umožňuje využití srážkových a vyčištěných odpadních vod. Dochází tak k vydatné úspoře pitné vody a tím k úspoře Vašich financí.


A–Z PLOTOVÉ CENTRUM, spol. s r.o.:
Hledáte vhodné řešení pro oplocení vaší zahrady, průmyslového objektu či jiného pozemku? Pak jsme tu právě pro Vás!

Společnost A–Z PLOTOVÉ CENTRUM, spol. s r.o., se sídlem v Rajhradě, byla založena v roce 1997 a letos oslaví své 15. výročí působnosti na českém trhu. Tato ryze česká firma je největší společností specializovanou na komplexní dodávky oplocení v České republice. Svou působnost rozšířila prostřednictvím internetového obchodu i na Slovensko.


Bel - Czech TRADE, s.r.o.:
Na výstavě představíme 2 typy traktorů Belarus. Malotraktor Belarus 320.4 (36K) s čelním nakladačem NAR 80 a podkopem DG 200R a Traktor Belarus 321 (36K) s mulčovačem TL 160, bez kabiny.
Traktory Belarus jsou robustní konstrukce, s tímto vybavením v základní výbavě - zadní vývodový hřídel, zadní hydraulický okruh, spodní závěs, kompresor se vzduchovým okruhem, kabina s topením Na přání lze malotraktor vybavit přídavným hydraulickým okruhem, předním hydraulickým zvedacím zařízením a vývodovým hřídelem, majákem či klimatizací.

Berndorf Bäderbau s.r.o.:
Bazény z nerezové oceli firmy Berndorf Bäderbau

V poslední době dochází k velmi intenzívní výstavbě bazénů a koupališť, a to především z nerezové oceli. Důvodem je uspokojení vysokých požadavků a potřeb návštěvníků na bezpečné koupání v hygienicky čisté vodě za předpokladu dodržení všech standardů v oblasti bezpečnosti a kvality provozu. Důkazem toho je již více než 5000 bazénů, koupališť a bazénových komplexů postavených firmou Berndorf Bäderbau na území celé Evropy.


BIOPOL PAINTS, s.r.o.:


BRAMAC střešní systémy spol. s r.o.:
Inteligentní střešní systém BRAMAC

Společnost Bramac je v mysli českých spotřebitelů zapsána zejména jako výrobce kvalitních střešních tašek. V rámci rozšíření svých služeb a ve snaze nabídnout zákazníkům co nejširší paletu produktů, obohatila nabízený sortiment o další komponenty, které jako puzzle dají dohromady kompletní střechu.


BUILDING PLASTICS:

Centrum pasivního domu:
Centrum pasivního domu nebude chybět na brněnském stavebním veletrhu IBF 2012

Uvažujete o stavbě domu s minimálními nároky na spotřebu energie, anebo chcete svůj stávající dům rekonstruovat dle nejnovějších technických standardů? Přijďte se na stavbu takového domu podívat naživo. Všechny vaše dotazy vám zodpoví tým předních tuzemských odborníků z renomovaného poradenského Centra pasivního domu a jeho členských firem.


CIDEM Hranice, a.s. - divize CETRIS:
Cementotřískové desky CETRIS® na stavebním veletrhu IBF 2012
Akciová společnost CIDEM Hranice, divize CETRIS je výrobcem deskového materiálu, který uvádí na trh pod ochrannou značkou cementotřísková deska CETRIS®. Výstavba závodu na výrobu cementotřískových desek v České republice byla zahájena v roce 1987, do provozu byl pak závod uveden v roce 1991.


CIKO s.r.o.:
Komínové systémy CIKO
Společnost CIKO s.r.o. je výrobce komínových systémů CIKO a dodavatel širokého sortimentu komínového příslušenství. Keramické komínové systémy CIKO tohoto výrobce se vyznačují svojí cihelnou broušenou tvarovkou obvodového pláště, jsou určeny pro všechny druhy paliv a splňují přísné normové požadavky na odvod spalin. Nerezové komínové systémy v jednoplášťovém i tříplášťovém provedení jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli a nabízejí řešení pro odkouření libovolného spotřebiče.


Danfoss s.r.o.:
DANFOSS určuje trendy na trhu
Společnost Danfoss je vůdčí firmou v oboru vytápění. Zaměřuje se na výrobu energeticky úsporných produktů, které přispívají k ochraně životního prostředí, ale zároveň snižují náklady na spotřebu energie. Firma Danfoss uvedla v roce 2012 unikátní produkty na trh.


DEKTRADE a.s.:
Výběr vhodného nadkrokevního systému šikmých střech

Vedle obvyklého způsobu zateplení šikmé střechy, při kterém se tepelná izolace umisťuje mezi krokve se čím dál více prosazují systémy zateplení šikmých střech nad krokvemi. Systémy nabízené na trhu se významně liší svojí kvalitou a spolehlivostí. Zatímco některé nadkrokevní systémy využívají veškerých technických výhod které zateplení nad krokve umožňuje a představují spolehlivé řešení střechy, jiné systémy představují riziko kondenzace ve skladbě a vlhkostních poruch. Následující text má čtenáři pomoci zorientovat se mezi nadkrokevními systémy s vybrat si ten správný, který zajistí dlouhodobou funkčnost střechy.


DREVOSEN s.r.o.::


 

Ekonomické stavby:
Ekonomické stavby představují revoluční programy financování výstavby rodinných domů

Ekonomické stavby jsou přední stavební společností v oblasti výstavby zděných rodinných domů působící v regionu střední Evropy. Od svého založení v roce 1998 se zaměřují na širokou oblast služeb, od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci, ročně pro své klienty postaví přes 400 domů.


ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.::

ELKA a.s.::

ELVL s.r.o.:
Teplo s leskem porcelánu

Je příjemné užívat komfort moderního bydlení se vším, co k němu patří a co je vnímáno všemi našimi smysly přívětivě a pozitivně. K tomuto bytovému komfortu také neodmyslitelně náleží tepelná pohoda prostředí, ve kterém jsme přítomni. Abychom uspokojivě dosáhli v zimních i letních měsících tohoto stavu, je vhodné provozovat ústřední vytápění nejen k otopu, ale v horkých letních dnech využívat soustavy i s otopnými tělesy k ochlazování prostředí.


FAKRO:
Nejen balkonová střešní okna

Společnost FAKRO v roce 2011 slavila jubilejní 20-té výročí založení. Je významným výrobcem střešních oken s cca 15 procentním podílem na trhu střešních oken ve světě. Poslední období v historii firmy FAKRO byly poznamenány významným technickým pokrokem v konstrukčním řešení vyráběných střešních oken a co zatím jde velkým přínosem pro globální odvětví střešních oken.


Fenestra střešní okna, s.r.o.:
Bezúdržbové dřevěné poplastované střešní okno - jedinečná novinka na stavebním veletrhu IBF v Brně

Vývojem a výrobou střešních oken se firma Fenestra střešní okna, s.r.o. zabývá ji 26 let. První střešní okno bylo dřevěné a bylo vyrobeno již v roce 1986. Na stavebním veletrhu IBF v Brně (pavilon P, stánek 46) bude tento český výrobce představovat jedinečnou novinku - dřevěné poplastované střešní okno bezúdržbové.


FENIX TRADING s.r.o.:
O elektrické topné systémy z produkce FENIX Jeseník byl loni zájem u nás i ve světě

Letošního veletrhu SHK v Brně se zúčastní i společnost FENIX Jeseník, nejvýznamnější tuzemský výrobce a jeden z největších evropských dodavatelů elektrických topných systémů. V Brně bude FENIX prezentovat vše podstatné z výrobního programu skupiny - podlahové a stropní topné fólie ECOFILM, topné kabely, rohože a systémy protimrazové ochrany ECOFLOOR, sálavé topné panely ECOSUN (vč. mramorových panelů MR a skleněných panelů GR pro reprezentativní místnosti) a přímotopné elektrické konvektory ECOFLEX. Důraz veletržní expozice bude kladen zejména na prezentaci výhod nízkoteplotního velkoplošného vytápění v energeticky úsporných domech i na moderní designové sálavé topné panely pro interiéry bytů, domů a veřejných objektů.


FERRUM, s. r. o.:
Jsme jedni z mála, kteří poskytuji tolik služeb v kovoprůmyslu FERRUM, s. r. o.

V loňskem roce to bylo pravě 20 let od okamžiku zahájení podnikatelské činnosti pod názvem FERRUM. Ve svých počátcích firma obchodovala jako fyzická osoba v oboru prodeje hutního materiálu. Postupem času se však veškeré obchodní aktivity přesunuly do právnické osoby.


FILAMOS, s.r.o.:
Stavební stroje od firmy FILAMOS

Společnost FILAMOS, s.r.o. se sídlem v Příbrami se zabývá vývojem a výrobou speciálních stavebních a důlních strojů, které nalézají uplatnění v širokém spektru stavebních aplikací.


Společnost FILAMOS se stala výhradním zástupcem firmy UTIFORM TECHNOLOGIES

Společnost FILAMOS, s.r.o. se sídlem v Příbrami, která se zabývá výrobou a prodejem stavebních a důlních strojů, se stala výhradním zástupcem španělské firmy UTIFORM TECHNOLOGIES pro Českou republiku.


Finská sauna::

Flaga s.r.o:
Flaga představí možnosti využití LPG ve stavebnictví

O LPG, zkapalněném ropném plynu, se v posledních dnech velmi často mluví ve spojení s automobily. Jeho využití je však mnohem širší, značného uplatnění se mu dostává také v oblasti stavebnictví. Komplexní služby pro využití zkapalněného plynu nabízí společnost Flaga, největší dodavatel LPG v České republice. Ta bude možnosti tohoto paliva prezentovat veřejnosti na samostatném stánku v rámci Stavebních veletrhů Brno ve dnech od 24. do 28. dubna. Představena budou řešení jak pro stavebnictví a průmysl obecně, tak pro obce a domácnosti.


GreenMech s. r. o.:
Stroje od společnosti GreenMech

Společnost GreenMech s. r. o., Vám na stavebním veletrhu představí celý sortiment nabízených strojů: štěpkovače GreenMech s patentově chráněným systémem kruhových nožů ( Disc-Blade), profesionální štípače AMR a zejména smykem řízené mininakladače Boxer.


H+H Česká republika s.r.o.:
Jak kvalitně a rychle postavit dům? Stavte z Háček, stavte s lehkostí!

Od roku 2006 vyrábí spol. H+H Česká republika, v jednom z nejmodernějších evropských závodů, přesné bílé tvárnice z pórobetonu! Postavit dům z našich pórobetonových tvárnic je opravdu snadné. Ideální řešení i pro všechny stavebníky, kteří si hrubou stavbu chtějí postavit svépomocí.


HAAS+SOHN Rukov, s.r.o.:
Premiéru na SHK Brno 2012 budou mít sporáky série HA, ale i krbová stavebnice Adonis

Na 13. mezinárodním veletrhu technických zařízení budov SHK v Brně, který se koná 24.-28.4.2012, se poprvé z produkce firmy HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. představí sporáky série HA.


HENNLICH ENGINEERING :
Specialista na řešení problematiky prašnosti v průmyslových provozech - to je HENNLICH ENGINEERING

Odštěpný závod HENNLICH ENGINEERING je investorsko-inženýrský a výrobní závod se sídlem v Litoměřicích, který se specializuje na řešení problematiky prašnosti v průmyslových provozech. Výrobním programem závodu HENNLICH ENGINEERING jsou nakládací zařízení pro bezprašnou nakládku sypkých materiálů, filtrační zařízení či mlžná děla pro potlačení prašnosti a aplikace energetických řetězů.


HIT Hofman s.r.o.:

HOPA CZ, s.r.o.:
Kvalita v koupelně od firmy HOPA

Hopa CZ s.r.o. byla založena v roce 1997. Dobré jméno firmy se opírá o vysokou kvalitu produktů a služeb. V roce 2004 firma Hopa získala ISO 9001:2001 mezinárodní certifikát kvality.


Hörmann Česká republika s.r.o.:
Hörmann na veletrhu IBF představí unikátní dveře WAT s výplní z minerální vlny

Společnost Hörmann se ve dnech 24. – 28. 4. 2012 již tradičně zúčastní mezinárodního stavebního veletrhu IBF v Brně a vystaví zde řadu novinek. Tento významný dodavatel garážových a průmyslových vrat, pohonů, dveří a zárubní veřejnosti představí unikátní vchodové dveře WAT, jež jsou vyplněny minerální vlnou pro větší tepelnou izolaci. Těšit se dále můžete na nová sekční vrata HST otevírající se do boku či ocelové dveře MZ Thermo pro průmyslovou sféru.


HUŠEK a.s., divize PLOTOVÉ SYSTÉMY:
Hledáte plot? Vyzkoušejte bezúdržbové kovové oplocení

Společnost HUŠEK a.s., divize PLOTOVÉ SYSTÉMY vyrábí bezúdržbové kovové oplocení. Produkty jsou ideálním řešením jak pro rodinné domy, tak i pro občanskou výstavbu, městské mobiliáře (např. parky, sady) či historické areály. Řada rozdílných vzorů umožňuje vybrat právě takový kovový plot, který přesně zapadne do celkové architektury a nenaruší celkový dojem.


Institut pro testování a certifikaci, a. s.:
Institut pro testování a certifikaci, a. s. (ITC) je nezávislá zkušební, certifikační, kalibrační a inspekční společnost s mezinárodní působností poskytující odborné služby v oblasti hodnocení kvality a bezpečnosti, certifikace výrobků a systémů managementu a služby v oblasti technické normalizace a vzdělávání.


ITES spol. s r.o.:
Stroje a zařízení pro zpracování betonu a betonářské oceli

Společnost ITES spol. s r.o. byla založena v roce 1991 v České republice. Již od svého vzniku se zabývá prodejem a servisem strojů a zařízení pro zpracování betonu a betonářské oceli.


JAMI s.r.o.:
Obchodní, servisní i poradenské služby v oblasti stavebnictví

Společnost JAMI s.r.o. začala svoji aktivní činnost v roce 1990. Firma JAMI poskytuje obchodní, servisní i poradenské služby v oblasti stavebnictví a strojírenství.


KÁMEN ENGINEERING s.r.o.:
Výrobky z přírodního kamene

Soukromá firma Kámen Engineering s.r.o., která vznikla v r. 1992 a slaví tedy v letošním roce 20 let úspěšného působení na trhu, zajišťuje kompletní dodávky kamenických prací ze všech druhů přírodního kamene pro velké investiční celky, ale i rodinné domy, rezidence apod. Za dobu své existence již realizovala stovky projektů ve vysoké kvalitě po celé ČR, ale i v Německu, Rakousku a Polsku.


Klinker Centrum s.r.o.:
Originální vzhled Vašeho domu - FASÁDA Z LÍCOVÝCH CIHEL

Již od nepaměti si lidé chtěli podřizovat přírodu k vlastnímu užitku. V dnešní době však již dobře víme, že není možné přírodu ani její živly řídit. Můžeme však využít dary, které nám nabízí.


KOUPELNY PRO BRNO:
Nechte si poradit v moderním koupelnovém studiu

KOUPELNY PRO BRNO byly otevřeny na podzim roku 2007. Náš tým tvoří odborníci z dlouholetou praxí v oboru sanitární techniky, obkladů a dlažeb a vybavení koupelen. Každoročně jsme školeni v novinkách každého z výrobců, procházíme školeními přímo ve výrobních závodech a úzce s výrobci spolupracujeme. Sledujeme všechny významné veletrhy, trendy v oboru i v návrzích koupelen.


Koupelny Ptáček:
Koupelnová studia PTÁČEK zabezpečují kompletní servis pro své zákazníky

Studia koupelen prezentují širokou nabídku z oblasti sanitární keramiky, obkladů a dlažby, baterií, koupelnového nábytku a koupelnových doplňků. V současnosti společnost provozuje 30 koupelnových studií v ČR a SR a další se připravují. Studia v brněnském M–Paláci, Brně-Modřicích, v Praze - Sykora-Home, Praze – Jinočanech a Praze–Podolí se svou plochou 1 000 m2 patří mezi největší koupelnová studia v ČR.


Kubíček AMIS, spol. s r.o.:
Na bazény je Kubíček AMIS. Zátupce firmy Desjoyaux v Brně a na celé Moravě.

Jsme firma působící na trhu s bazény od roku 1993. Zastupujeme francouzskou firmu Desjoyaux v Brně a na celé Moravě. Původně rodinnou firmu založil v roce 1966 Jean Desjoyaux. V současné době společnost zaměstnává přes 5.000 lidí na celém světě a její roční produkce se pohybuje kolem 12 tisíc bazénů ročně. Její akcie jsou obchodovatelné na burze. V současné době má společnost téměř 450 zástupců v 85 zemích po celém světě včetně USA, Asie a Afriky i Jižní Ameriky.


LIPEA, s.r.o.:
Chcete originální fasádu? Využijte nabídky firmy LIPEA.

Společnost LIPEA, s.r.o. je na českém trhu již druhou desítku let činná v oboru lícových fasád, které dodává v provedení z klinkerových nebo ručních cihel nebo z obkladových keramických pásků.


LOMAX:


MADEKOP, spol. s r.o.:
Bazény a jejich příslušenství od firmy MADEKOP

MADEKOP působí na trhu již od roku 1993. Během tohoto období získala mnoho zkušeností a své služby stále zdokonaluje. Má nespočet spokojených zákazníků hlavně v Česku a Rakousku, ale také v Německu, Slovinsku a na Slovensku.


MESSY s.r.o.:
Dodavatel komínů: keramické komíny EFFE DUE, nerezové komíny MD Plus a nerezové vložky IS Plus

Společnost MESSY s.r.o. byla založena v roce 1992 a letos tedy slavíme dvacáté narozeniny. Postupem let jsme se vyprofilovali na firmu, která se specializuje na vše, co souvisí s komíny. Největšího českého stavebního veletrhu IBF se pravidelně účastníme už od roku 2000 a ani letošní ročník nevynecháme.


Meva a.s.:
Kam s odpadem? Do nádob společnosti MEVA

Akciová společnost MEVA se sídlem v Roudnici nad Labem je jedním z nejstarších českých strojírenských podniků. Vyrábí už od roku 1898 a za tu dobu si vybudovala doslova světové renomé, ať už svými petrolejovými lampami, vařiči nebo pestrou škálou nádob na odpad. Soustavně investuje do moderních technologií a dalšího růstu. Své dceřinné společnosti má nejen v Čechách a na Moravě, ale i za hranicemi, například v Polsku, na Slovensku nebo v Maďarsku.


MORAVIA PROPAG s.r.o.:
Nejucelenější nabídka montovaných hal a party stanů

Na evropském trhu působíme od roku 1992 a jsem předním prodejcem a pronajímatelem stanového zastřešení na území české a slovenské republiky. Nabízíme nejucelenější nabídku všech typů stanů, skladovacích hal, koňských jízdáren, přístřešků, pergol a markýz, včetně atypických stanových zastřešení dle přání zákazníka.


Multi-VAC spol. s r.o.:
Společnost Multi-VAC spol. s r.o. je ryze českou firmou s více jak 19.letou historií. Od roku 1992 dodáváme sortiment pro vzduchotechniku na český trh. Multi-VAC hodlá představit na svém stánku novou rekuperační jednotku VENUS od Českého výrobce 2VV. Jednotka bude zapojena do provozu přímo na našem stánku. Představen bude i nový elektronický systém B2B, který Vám zjednoduší a urychlí Váš nákup. Systém skýtá mnoho dalších výhod od kontroly Vašich objednávek a financí, jednoduchou editaci a bonusový systém. Přijďte se na nás podívat. www.multivac.cz

NIPASS:
NIPASS s.r.o. - služby pro komunální techniku

Společnost NIPASS působí v oboru výfukových systémů a komunálních nástaveb. Provádíme výrobu montáž a servis komunálních nástaveb, natahovacích rámů a multifunkčních variabilních nástaveb na natahovacích rámech jako jsou jeřáby, kropící a fekální nástavby, cisterny na mléko, oleje a jiné potraviny, cisterny na PHM atd.


Představení nové řady lepidel EMFI ve spreji zn. NorthStar na podlahy, zateplení, pro čalouníky, stolaře i nábytkáře
ve 400 -500 ml balení ve spreji nebo pomocí rozprašovací pistole z kanystru 4-17 kg. V expozici Okentěs, spol. s r.o. pavilon P stánek 05 s praktickou ukázkou představujeme mobilní řešení bez elektriky a kompresoru pro řadu stavebních a montážních prací.
Pozvánka ke stažení zde.


OPTIMI® spol. s r.o.:
Zasklení lodžie systémem OPTIMI® šetří teplo a peníze

Panelové byty jsou pro jejich obyvatele, ovšem i pro architekty docela tvrdým oříškem, pokud jde o prostorové řešení a otázku možnosti využití prostoru. Potřebovaly by nafouknout. Bohužel místa prostě nepřibude. Nejen panelové byty, ale i některé byty domů staršího data mají jeden užitný prostor, který se přímo nabízí k využití. Tímto prostorem je lodžie.


Peugeot:
Letos už podruhé vystaví společnost PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA na brněnském výstavišti moderní technologie snižující dopad automobilů na životní prostředí. Po účasti na elektrotechnickém veletrhu AMPER 2012 se nyní chystá i na ENVIBRNO.


P.M.H::

PREFA BRNO:


Protherm:
Společnost Protherm, která velmi sebevědomě vstoupila v roce 1991 na český trh se svým elektrokotlem, patří v současné době mezi přední značky tepelné techniky. Obliba elektrických, plynových a kondenzačních kotlů je umocněna i jejich názvy zvířecích predátorů např. Tiger, Panther, Leopard, Lev. V sortimentu firmy však nalezneme také průtokové ohřívače, nepřímoohřívané zásobníky pro přípravu TV a solární techniku.


RESTA s.r.o.:
Zpracování kameniva a recyklace stavebních odpadů

Společnost RESTA s.r.o. Přerov byla založena v lednu roku 1991 a jako jedna z prvních firem v České republice se začala zabývat problematikou zpracování kameniva a recyklace stavebních odpadů. V současnosti je největším českým výrobcem mobilních drticích a třídicích zařízení a jedním z největších provozovatelů této techniky v České republice.


RETEX a.s.:

REXCOM s.r.o.:

RICHTER-Pizarras:
Návrat k přírodním stavebním materiálům - to je střešní krytina z přírodní břidlice

V současnosti můžeme ve stavebnictví sledovat používání neustále nových materiálů, technologických postupů. Zároveň však existuje trend návratu k přírodním stavebním materiálům, navíc materiálům, které splňují nejpřísnější ekologická měřítka. Tomuto trendu zcela právem náleží střešní krytina z přírodní břidlice. Jde o materiál, kterého začali využívat v dávných dobách naší předkové, čehož jsou důkazem různé katedrály, kostely, hrady, zámky, ale v neposlední řadě i rodinné domy po celé Evropě. i když jde o materiál prověřený historií, zatím není v naší republice náležitě doceněn.


ROLUX žaluzie, s.r.o.:
Bezúdržbové hliníkové ploty ROLUX – ploty na celý život

Firma ROLUX působí na trhu již 20 let. Nyní přicházíme s novinkou v podobě hliníkových plotových systémů. Tento druh oplocení vyniká zejména svou bezúdržbovostí a designovým zpracováním.


Sanitec s.r.o.:
SANITEC představuje na SHK 2012 novinky značek KOLO a Keramag pro rok 2012

Dovolujeme si Vás pozvat na expozici společnosti SANITEC v rámci stavebních veletrhů SHK od 24. do 28. 4. 2012, venkovní plocha pavilonu P, stánek 003. Představíme Vám inovativní kompletní koupelnovou sérii MyDay značky KERAMAG, která zahrnuje stylová umyvadla, dvojumyvadlo, vestavěná umyvadla, umývátka, po jednom nástěnném WC a bidetu, spodní skříňky, vysokou skříňku, zrcadla, sprchové vaničky, sprchové kouty, zástěny a vany. Na naší expozici vystavujeme i nový koupelnový nábytek, který rozšiřuje už tak bohatou nabídku řad Quattro a Primo značky KOLO. Sanitární keramika Quattro je nyní doplněna elegantním nábytkem v lesklé bílé nebo lesklé antracitové barvě a o nová zrcadla s nerezovými prvky. Série Primo je nyní k dispozici s nábytkem v kombinaci bílá/tmavý ořech.


Scandique s.r.o.:
Krbová kamna a vložky z Norska, Dánska a Francie

Firma Scandique, s.r.o. – výhradní dovozce pro ČR a SR krbových kamen a vložek Jotul, Scan a Atra z Norska, Dánska a Francie. Zboží distribuujeme přes krbaře, kamnáře a odborné firmy, které se zabývají topenařinou, případně kominictví, železářství (s odd. kamen) a stavební firmy. Chceme, aby finálnímu zákazníkovi byly nabídnuty odborné služby včetně záručního i pozáručního servisu, dovozu a instalace.


Schneider Electric CZ, s.r.o.
Dotyk přírody u vás doma - UNICA Class

Na mezinárodním stavebním veletrhu SHK v Brně (24.-28.4. 2012, BVV) bude mít českou premiéru elegantní a luxusní řada domovních vypínačů a zásuvek Unica Class.


Schöck-Wittek s.r.o.:
Přerušení tepelných mostů u prvků vystupujících z fasády

Jak skloubit ekologickou výstavbu a moderní architekturu? Současné technologie nabízejí rozmanité možnosti pro termické přerušení konstrukcí. Nosné tepelně-izolační prvky firmy Schöck zabraňují vzniku tepelných mostů např. u balkónů a jsou univerzálně použitelné. Dokonale tepelně oddělují vnější ochlazované stavební části, ať už provedené z železobetonu, nebo oceli či dřeva.


Sika CZ, s.r.o.:
Stavební a průmyslová chemie

Světový výrobce stavební a průmyslové chemie s vedoucím postavením v oblastech těsnění, lepení, izolací, zesilování a ochrany nosných konstrukcí. Základem úspěchu je dlouholetý vývoj výrobků a systémových řešení v reálných podmínkách staveb i v průmyslu. Švýcarská kvalita s více jak stoletou tradicí.


SLOVAKIA STEEL MILLS, a. s.:

SMALT, s. r. o. - smaltované cedule i tabule
Jsme tradičními výrobci a dodavateli smaltovaných cedulí i tabulí, vyrábíme znaky, piktogramy, bezpečnostní tabulky, uliční štíty, domovní čísla, informační i reklamní tabule.
Nejen smaltované cedule - vytvoříme vlastní grafiku, vytiskneme propagační materiály, zajistíme reklamu i velkoplošný tisk. Dále nabízíme strojírenskou výrobu, především pak lisování, povrchovou úpravu smaltováním, zinkováním a komaxitem.


STAVOSPOL:

Stonepanel, kámen s nádechem exkluzivity
Přírodní kámen Stonepanel má díky svým přirozeným vlastnostem své výjimečné místo v exteriérovém a interiérovém využití. Může být základním charakteristickým rysem celé stavby (např. kompletní fasáda) nebo ji může v určitých exteriérových a interiérových detailech jen dotvářet a podtrhovat.


Strojstav CM s.r.o.
Vyrába a dodáva stroje pre malú stavebnú mechanizáciu

  • Pneumatické dopravníky betónových zmesí
  • Strojné omietačky
  • Miešačky s nútením miešaním
  • Stroje na spracovanie žiaruvzdorných zmesí
  • Torkretovacie stroje pre nanášanie suchých betónových zmesí
  • Čistiace zariadenie pre hutníctvo

Trenčianska 28 , 915 01 Nové Mesto nad Váhom, www.strojstavcm.com, e-mail : strojstavcm@strojstavcm.sk


SUN STOP:
Hydroizolační a krystalizační materiály LADAX® se představí na IBF 2012

Firma SUN STOP úspěšně působí, s materiály LADAX® , na českém trhu již více jak 15 let. Dokladem toho je mnoho spokojených zákazníků z řad soukromých a firemních subjektů nejen u nás, ale i v zahraničí.


SWN Moravia s.r.o.:
Roomstone – nadčasové designové schodiště

Už druhé desetiletí vyrábí SWN Moravia s.r.o. schody, schodiště a zábradlí na míru vašim interiérům. Dáváme si záležet na jejich kvalitním zpracování, vysoké odolnosti i stylovém designu. Jako novinku letošního roku firma představila schodiště Roomstone - vetknuté schody do zdi bez nutnosti betonové nosné stěny.


TONDACH Česká republika s.r.o. na veletrhu IBF
Společnost TONDACH Česká republika s.r.o. Vás v rámci stavebního veletrhu IBF v Brně co nejsrdečněji zve na návštěvu naší nové expozice v pavilonu V, stánek č. 111. Již tradičně máme pro Vás na našem stánku připravenu zábavnou soutěž, ve které můžete vyhrát každý den slevu na střešní krytinu až 30%. Navíc máte možnost vyhrát střechu v hodnotě 100.000Kč ZDARMA! Pálené tašky TONDACH – rozhodnutí, kterého nebudete litovat.


TRIDO:


USSPA, s.r.o.:
Automatický termokryt ACS®

USSPA, první český výrobce vířivek, uvádí na trh unikátní novinku – automatický termokryt ACS® pro plavecký termální bazén Swim Spa. Jedná se o převratnou inovaci jak z pohledu praktičnosti, tak designu. Swim Spa je nyní možné odkrýt i zakrýt pouhým stiskem tlačítka! Automatický zvedací mechanismus ACS® navíc umožňuje použití nových povrchových materiálů na termokrytu – od atraktivních textilií až po plech, lakovaný v odstínu dle přání zákazníka.


V-systém elektro s.r.o.:
Přijďte si na SHK na stánek V-systém elektro s.r.o. pro POROVNÁNÍ POŘIZOVACÍCH A PROVOZNÍCH NÁKLADŮ NA VYTÁPĚNÍ RD

Řešíte bydlení, jehož nedílnou součástí je vytápění a nemůžete se v nepřeberném množství nabízených technologií snadno zorientovat, natož pak kvalitně rozhodnout, aniž byste v budoucnu litovali? Hodili byste si raději kostkou? Nezoufejte. Přijďte k nám na stánek č. 055 do haly F. Pomůžeme Vám se lépe zorientovat – udělali jsme komplexní porovnání pořizovacích a provozních nákladů za Vás.


Vaillant:
Společnost Vaillant se od svého vzniku před více než sto třiceti lety stala synonynem pro vytápění a přípravu teplé vody. V jejím sortimentu najdeme např. závěsné a stacionární plynové kotle, průtokové a zásobníkové ohřívače teplé vody, solární systémy a v neposlední řadě tepelná čerpadla. Velký důraz se klade na kvalitu všech výrobků, inovaci a technickou podporu.


Výzkumný ústav stavebních hmot
byl založen v roce 1946. Jeho hlavní náplní je:
• aplikovaný i základní výzkum, vývoj, inovace a realizace v oboru stavebních hmot;
• EKOPROGRAM – využívání průmyslových odpadů s cílem bezodpadových technologií;
• služby akreditovaných a autorizovaných laboratoří – zkušební laboratoř analytické chemie a ekotoxikologie (ATElab), zkušební laboratoř kameniva a kompozitních materiálů (ZL KKM), kalibrační laboratoř (KL-SÍTA), autorizovaná laboratoř radionuklidů;
• služby specializovaných laboratoří a technologických zkušeben;
• zakázková výroba anorganických vláknových kompozitů, speciálních vápen a směsí, zkušebních sít a atypických laboratorních pomůcek a zařízení;
• informační, normalizační, poradenská, marketingová činnost aj.
V rámci letošního veletrhu budou na stánku Výzkumného ústavu stavebních hmot prezentovány zkušební síta, speciální laboratorní zařízení - Prosévačka, kabelový žlab, břehové tvarovky, balkónový dílec, odvětrávaná fasáda a sokl, soklový izolační dílec aj. Nově budou vystaveny také ocelové segmenty stavebnicového schodiště a sklocementová zábrana (patník).


Wienerberger cihlářský průmysl a.s.:
Wienerberger na IBF Brno představí dům budoucnosti

Novou koncepci řešení domů budoucnosti představí společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. na sedmnáctém ročníku mezinárodního stavebního veletrhu IBF Brno. V termínu 24. – 28. 4. 2012 budou prostory brněnského výstaviště hostit jednu z největších stavebních událostí roku. Ve stánku č. 68 v pavilonu V přivítají návštěvníky odborníci ze společnosti Wienerberger, kteří budou připraveni zodpovědět veškeré dotazy související s novinkami, se stavbou či rekonstrukcí domu.


Wippro:
Zabraňte úniku tepla!

Levné půdní schody jsou potenciálním zdrojem energetických ztrát, díky unikajícímu teplu do prostor nevytápěné střechy. S rostoucími cenami energií na vytápění domu se snažíme hledat energeticky nenáročné výrobky, které nás chrání před únikem tepla a zbytečnými protopenými investicemi. Toto není jediný problém, který nám vznikne. Přichází i komplikace se vznikající vlhkostí a kondenzovanou vodou, která se nám dostává do stropu a tak vznikají plísně, vlhké stropy a nepříjemné fleky. Finance vynaložené na sanaci stropů plus teplo, které nám uniká, jsou mnohonásobně vyšší než částka uspořená pořízením levných půdních schodů, jejichž kvalita neodpovídá požadavkům na izolaci a těsnění.


WT – WINDOWS TOMORROW s.r.o.:
Světlovody Solatube®

Firma WT – WINDOWS TOMORROW s.r.o. se zabývá výhradním dovozem, distribucí a instalací patentované technologie světlovodů Solatube® pro Českou Republiku.


Zväz stavebných podnikateľov Slovenska:
Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá organizácia, združujúca zamestnávateľov pôsobiacich v stavebníctve na Slovensku. Zväz bol založený v roku 1990 aby nadviazal na činnosť stavovských organizácii stavárov, ktoré na Slovensku v minulosti pôsobili. V súčasnosti sú v ZSPS združené najvýznamnejšie stavebné firmy, ktoré generujú gros tržieb v odvetví. V zväze sú združení zástupcovia najväčších národných a nadnárodných stavebných koncernov, veľké firmy, stredné a malé podniky a tiež živnostníci. Taktiež z odvetvového hľadiska je záber zväzu veľmi široký, počínajúc zhotoviteľmi inžinierskych a pozemných stavieb, cez projektantov, výrobcov stavebných materiálov, výskumné a vzdelávacie inštitúcie, až po právne a poradenské spoločnosti. Okrem podnikateľských subjektov sú v organizácii zastúpené aj rôzne odborné združenia, profesné cechy a v neposlednom rade ako čestní členovia jednotlivé významné osobnosti slovenského stavebníctva.


Stavební veletrhy Brno 2012

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Video

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště