Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
24.-28.4. 2012

Mezinárodní stavební veletrh

SHK BRNO
24.-28.4. 2012

Mezinárodní veletrh technických zařízení budov

Vyberte si svoji koupelnu snů!

Tradiční součástí doprovodného programu Stavebních veletrhů Brno je návštěvnicky oblíbená anketa Koupelnu snů. Návštěvník může dát svůj hlas jednomu z přihlášených exponátů formou papírových hlasovacích lístků, které jsou k dispozici na všech stáncích, kde budou vystaveny soutěžní exponáty, a také na informačních stáncích při vstupu do pavilonu P. Zde bude také možné vhodit vyplněné hlasovací lístky do připravené hlasovací schránky. Vyhodnocení proběhne v pavilonu P poslední den veletrhu - dne 28. dubna ve 14.00 hodin na stánku firmy vítězného exponátu.

P.M.H. Invest & Trade s r.o.

Radiátor Darius patří mezi další designové výrobky od firmy PMH. Svým neotřelým designem je vhodný nejen do koupelny, ale i do obýváku, haly či předsíně.

P.M.H. Invest & Trade s r.o.

PTÁČEK - velkoobchod

Koupelna DELOS - nová lehkost díky "levitující" nábytkové desce

PTÁČEK - velkoobchod

RAVAK

Vana NewDay - rohová vana v moderním a čistém designu pro ještě více pohodlí. Ladné tvary vany umožňují komfortnější koupání i ve dvou.

RAVAK

RAVAK

Sprchový kout Brilliant BSDPS - Designově propracované celokovové pochromované panty, úchyty a držáky dají vyniknout minimalistickému vzhledu sprchových koutů. Čistota designu originálního madla přitahuje pozornost magickou silou.

RAVAK

Stavební veletrhy Brno 2012

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Video

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště