Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
24.-28.4. 2012

Mezinárodní stavební veletrh

SHK BRNO
24.-28.4. 2012

Mezinárodní veletrh technických zařízení budov

Přípravy jarních Stavebních veletrhů Brno jsou již v plném proudu

Příští ročník Stavebních veletrhů Brno se uskuteční v tradičním jarním termínu od 24.do 28. dubna na brněnském výstavišti. Stejně jako v minulém roce se souběžně uskuteční Mezinárodní veletrh interiéru a bydlení MOBITEX. Organizátoři přichystali pro tento ročník veletrhu hned několik zajímavých novinek, které ještě zvýší komfort pro všechny zájemce o veletrh. Které to jsou se dozvíte na následujících řádcích.

Elektronická přihláška šetří Váš čas!
Pro zjednodušení přihlášení na veletrh jsme pro naše vystavovateli zavedli elektronickou verzi přihlášky. Jaké to přináší výhody? Především šetříme čas! Elektronickou verzi přihlášky vyplníte během několika minut pohodlně z Vašeho počítače. Navíc každý krok provází přehledná navigace a interaktivní nápověda. Více informací naleznete zde.

IKatalog obohatí veletržní účast

IKatalog představuje další možnost, jak zefektivnit a podpořit firemní účast na veletrhu, jelikož tak dochází k rozšíření veletržní účasti o prvky internetové reklamy. Nejedná se o pouhou elektronickou verzí tištěného katalogu, ale o on-line meziveletržní oborový katalog firem. Ode dne přihlášení získává každý vystavovatel přístup k aktualizaci svých informací, včetně kompletní správy svého on-line prostoru. Tento prostor má k dispozici po celý další rok. Slouží nejen k prezentaci základních informací o veletrhu, ale i produktů a novinek, nebo také jako pozvánka na veletrh pro obchodní partnery.

Zvýrazněná témata Stavebních veletrhů Brno 2012
V souladu se směrnicí o energetické budov jsou v letošním roce zvýrazněnými obory nízkoenergetické stavby a bydlení, úspory energií. Tato stále aktuální problematika zahrnuje například oblast dřevostaveb, alternativní zdroje energie, nebo vytápěcí techniky či klimatizace. Dotýká se i oblasti technického zařízení budov, zdících a izolačních materiálů, oken, dveří, konstrukčních systémů a dalších stavebních materiálů.

Vystavujte výhodněji, přihlaste se včas
Chcete-li vystavovat výhodněji, využijte termínovou slevu 10 % z cen za výstavní plochu, zašlete přihlášku na veletrh do 31. října 2011. Tuto zvýhodněnou cenu za plochu získáte automaticky podáním přihlášky v řádném termínu a současně uhrazením první zálohové faktury v termínu splatnosti.

Vysoce odborný komplex veletrhů
Souběžně se Stavebními veletrhy Brno se uskuteční také trojlístek odborných veletrhů ENVIBRNO, URBIS INVEST a TECHNOLOGIE, na kterém se prezentují na straně jedné novinky a trendy v oborech komunálních a environmentálních technologií a služeb, na straně druhé zde představují regionální inovační strategie a rozvojové plány jednotlivých regionů.

Mezinárodní veletrh technických zařízení budov SHK BRNO

– ucelený pohled do světa vytápěcí techniky, vzduchotechniky, klimatizací, ale také armatur, potrubí, čerpadel, sanitární techniky, interiérů koupelen, a dalších technických zařízení v budovách.
V souladu s celosvětovými trendy jsou zvýrazněným tématem veletrhu ÚSPORY ENERGIÍ, a to především v oborech vytápěcí techniky, vzduchotechniky a klimatizací.
Představte i Vy Vaše úsporná řešení téměř 70.000 návštěvníků Stavebních veletrhů Brno!

Přihlaste se na veletrh ještě dnes!

Propojením oborů TZB s ostatními obory stavebnictví se za branami brněnského výstaviště uskuteční další ročník prestižního mezinárodního setkání zástupců všech oborů stavebnictví v jednom čase a místě. Staňte se jeho součástí i Vy!

Stavební veletrhy Brno 2012

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Video

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště