Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
24.-28.4. 2012

Mezinárodní stavební veletrh

SHK BRNO
24.-28.4. 2012

Mezinárodní veletrh technických zařízení budov

Jednička ve vybavení koupelen na jarních Stavebních veletrzích Brno

Přípravy dalšího ročníku Stavebních veletrhů Brno jsou v plném proudu. Již dnes, více než půl roku před zahájením veletrhů je zřejmé, že se návštěvníci mohou těšit na unikátní přehlídku nejnovějších trendů ve vybavení koupelen. Mimo dalších firem se veletrhu zúčastní i společnost RAVAK, jednička v oboru sanitárního vybavení ve střední a východní Evropě. Na jaké novinky se můžeme těšit? To se dozvíte na následujících řádcích.

Novinky ve vybavení koupelen a odborné informace
Společnost  RAVAK nabídne všem návštěvníkům kompletní průřez svým sortimentem a novinkami doplněnými odborným výkladem. „I pro tento ročník veletrhu přivezeme do Brna celou řadu neotřelých řešení, nejen v rámci svého tradičního sortimentu van a sprchových koutů, ale ukážeme i novinku v našich promyšlených koupelnových konceptech, které jsou na trhu unikátní“ řekl Patrik Kreysa, místopředseda představenstva RAVAK, a.s.

Ani v době internetu neztrácí veletrhy svůj význam
„Jarní Stavební veletrhy Brno jsou pro nás vhodnou příležitostí k prezentaci našich novinek více než 66 tisícům odborných i laických návštěvníků, kteří mají skutečný zájem o naše produkty, a kteří je navíc aktivně vyhledávají. Velký důraz klademe na zpětnou vazbu, proto se znovu těšíme na přímý kontakt s našimi současnými a potenciálními zákazníky, kteří nás obohacují svými postřehy a dávají nám možnost lépe se trefit do jejich potřeb. Navíc veletrhy nejsou pouze o statické prezentaci produktů, každý návštěvník našeho stánku si vše může osobně vyzkoušet a osahat. A to jsou výhody, které na tomto způsobu propagace oceňujeme“ dodal Patrik Kreysa.

Jarní svátek všech stavbařů
Termín od 24. do 28. dubna by si měl již nyní poznamenat každý, kdo se zajímá o novinky ve všech oborech stavebnictví, technickém zařízení budov a vybavení interiéru. Kde jinde, než na jarních Stavebních veletrzích Brno budou k vidění nejnovější trendy ze světa praktických koupelen a koupelnového nábytku, a mnoha dalších oborů.

Stavební veletrhy Brno 2012

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Video

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště