Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
22.-25.4. 2015

Mezinárodní stavební veletrh

ELKOV elektro a.s.: Vaši světelnou představu zrealizujeme do skutečné podoby

 

Správným výběrem osvětlení umíme vytvořit celkový design prostoru a dosáhneme i uměleckého výsledku. Navrhneme a doporučíme Vám to nejvhodnější osvětlení, připravíme technický návrh a vizualizaci. Naším cílem je splnit Vám touhu tam, kde se cítíte nejlépe.

 

 Společnost ELKOV elektro je specializovaný velkoobchod elektromateriálem a svítidly. Byla založena v roce 1992 a v současné době má 300 zaměstnanců, 16 provozoven a dvě dceřiné společnosti. Obrat společnosti ELKOV elektro přesáhl v roce 2014 částku 1,6 mld. Kč. 

Od svého vzniku se ELKOV elektro drží vize být na předních místech ve svém oboru jak z hlediska nabízeného sortimentu, tak i z pohledu kvality služeb nabízených zákazníkům. ELKOV elektro pružně reaguje na dynamicky se rozvíjející odvětví, sleduje nejnovější trendy a nabízí svým zákazníkům nejen materiál, ale i know-how a zkušenosti.

 

„Dynamický vývoj v oboru elektro nás motivuje poskytovat služby v takové míře a kvalitě, abychom naplnili potřeby a spokojenost zákazníků.“

 Náš sortiment zahrnuje přes 65 000 položek od více jak 900 tuzemských i zahraničních dodavatelů.  Jako specializovaný velkoobchod svou působností na trhu již téměř 25 let, se sítí šestnácti prodejních míst a největším skladem elektromateriálu v České republice, patříme k nejvýznamnějším společnostem ve svém oboru.  Cítíme, že naše zamýšlející vize se nám daří naplňovat, a proto nadále vylepšujeme své kvality, přicházíme s novými myšlenkami a čelíme výzvám. 

 

Kvalitní služby pro všechny                                                                                                                

Jsme odborníci a umíme zvolit nejvhodnější sortiment od základní nabídky elektromateriálu a jeho příslušenství, po doporučení nejrůznějšího typu osvětlení. Zajišťujeme výpočty osvětlovacích soustav interiérového a exteriérového osvětlení dle platných norem. 

V současné době máme 16 poboček, které jsou denně zásobovány veškerým elektromateriálem.  Naše světelná studia Vám pomáhají vybrat si z nabídky aktuálních trendů svítidel. Odborně vyškolený personál se pokusí Vaši vizi přenést do reálné podoby.    


myLIGHT nabízí světlo pro lepší život                        

S naší dceřinou společností myLIGHT navrhujeme designové osvětlení a zaměřujeme se na koncové zákazníky. Cílíme na prezentaci světelných scén a efektů, které se dají pomocí vhodně zvolených svítidel vytvořit.   Osvětlujeme rodinné domy, byty, restaurace, obchody a butiky, hotely a penziony, historické budovy, zahrady, administrativní a komerční objekty, sportoviště a wellness centra.
Navrhneme světelně technické řešení místa dle Vaší představy.  Doporučíme designová osvětlení, připravíme technický návrh a vizualizaci. Umíme Vaši vizi zrealizovat za Vás a na míru. Naším cílem je splnit Vám touhu po krásném bydlení.

 

Kontakty

Trnitá 491/3
602 00   Brno
Tel.: +420 538 704 111-112
info@mylight.cz
www.mylight.cz

 

Kšírova 701/255
619 00  Brno
Tel.: +420 543 538 850 
elkov@elkov.cz
www.elkov.cz

Naše práce:
 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS SMART CITY FAIR
25.-26.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště