Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

VP trend s. r. o.

 

Firma VP trend s. r. o. byla založena na počátku roku 1998 a do svého výrobního programu převzala i plastové výplně do profilových vchodových dveří.  Od počátku roku 2005 svůj výrobní program rozšířila o dveřní výplně hliníkové. V roce 2011 firma VP trend ve snaze nabídnout levné, ale stále ještě kvalitní výplně, doplnila sortiment o produkty z materiálu HPL. Od roku 2013 jsou v sortimentu i hliníko-plastové překryvné výplně, určené pro plastové vchodové dveře.

Díky mimořádně kvalitě výroby nabízí firma VP trend jako jediná v Evropě záruku 7 let na nejprodávanější plastové (ABS) výplně. Kromě standardního sortimentu bude na veletrhu IBF 2013 představena novinka, kterou je vývojový typ překryvné hliníko-plastové výplně pro plastové vchodové dveře. Zcela originální konstrukce a ozdobné prvky této výplně dosud nebyly k vidění na českém, ani  na evropském trhu.

Díky dlouhé tradici výroby a výjimečné kvalitě si dveřní výplně VP trend postupem času získaly řadu spokojených uživatelů doma i v zahraničí mimo jiné i proto, že zákazníkům je k dispozici bohatá typová nabídka a široký sortiment variant zasklení od standardních ornamentních skel přes zasklení doplněná meziskelními mřížkami až po originální pískovaná skla, pískovaná skla s dekory, vitráže, spékaná skla a skla vypouklá. To vše včetně možnosti jejich zhotovení dle individuálního požadavku resp. návrhu zákazníka. Samozřejmostí je nabídka výplní se zvýšeným stupněm odolnosti včetně certifikovaného bezpečnostního provedení.

Stánek firmy VP trend naleznete v pavilonu P, číslo 021. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS
25.-28.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště