Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

TEMRAJ s.r.o.

 

Firma TEMRAJ s.r.o. pokrývá svou produkcí významnou část  trhu ČR v oblasti betonových dlaždic pro komunální architekturu. Naše výrobky lze nalézt na mnoha veřejných místech měst a obcí, u soukromých, komerčních i státních objektů.
Produkce firmy je již 20 let na českém trhu. Kvalita dlažby je neustále prověřována a výrobky jsou zkoušeny v příslušných zkušebních ústavech. Dlažba je certifikována dle platných evropských harmonizovaných norem a vyhovuje podmínkám norem  ČSN EN 1339.
Kromě terasové dlažby nabízíme pevné a výškově nastavitelné podložky s pevnou nebo samo vyrovnávací otočnou hlavou k dokonalému řešení problémů s venkovní dlažbou, dláždění balkonů a střešních teras.
Náš sortiment velkoplošné dlažby uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka, protože je vyráběna nejnovější technologií a ošetřena UV lakem. Je odolná proti mrazu, solím, plísním a mechu, je protiskluzová a odolná nasákavosti vody,  lehce  udržovatelná  se samočisticím efektem.
Rovněž barvy a rozměry dlažby velikosti 20x20cm, 40x20cm, 40x40cm, 60x40cm a 60x60cm umožňují nejrůznější kombinace při pokládce na pevný podklad nebo podložky.
Sortiment  dlažby  je neustále rozšiřován o rozměry a nové kombinace přírodních surovin a vzorů tak, abychom byli schopni nabídnout projektantům, architektům  a  potažmo i koncovým zákazníkům stále atraktivnější materiál pro zkrášlení jejich okolí.
Výhodou velkoplošné dlažby je kromě snadné a rychlé pokládky především naprosto přírodní vzhled díky použití rozmanitých barev a velikostí kameniva ze všech významných tuzemských přírodních zdrojů. Vytváří tak estetickou hodnotu prostředí proti obvykle položené betonové zámkové dlažbě.
Kamenné drtě a oblázky jsou pohlednější a příjemnější alternativou pro zahradní architekturu, rodinné bydlení, klidové a odpočinkové zóny měst a obcí.
Dlouhodobým cílem firmy TEMRAJ s.r.o. je uspokojit potřeby zákazníků nejen širokou nabídkou vzhledu svých výrobků, ale stejně tak i jejich vysokou kvalitou. To vše v nejkratších dodacích lhůtách a konkurenceschopné ceně.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS SMART CITY FAIR
25.-26.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště