Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

SVITAP J.H.J. spol. s.r.o. = HALY NOVÉ DIMENZE

 

Naše firma Svitap J.H.J. spol. s.r.o. je svitavská textilní firma s dlouholetou tradicí, která letos oslaví své dvacáté výročí úspěšného fungování na trhu a kvalitní poctivé práce.

Vyrábíme a dodáváme technické tkaniny (stanovky a plachtoviny, lnářské tkaniny, filtrační tkaniny) a technickou konfekci (stany, haly, plachty, altány), tkaniny na pracovní ošacení, podstřešní a jiné fólie, syntetické usně a vázací PET pásek.
V současnosti nabízíme také kompletní sortiment bytového textilu, z něhož nejvýznamnější jsou výrobky z mikrovlákna, které prodáváme pod vlastní značkou Sleep-well®, a dále potahové tkaniny, úklidové textilie, ubrusy, utěrky, ručníky, povlečení a spoustu dalšího.

Jelikož naše firma disponuje opravdu širokým sortimentem výrobků, máme co nabídnout i stavařům a všem dalším návštěvníkům stavebního veletrhu.
Společnost Svitap je předním českým výrobcem hal, které budeme prezentovat i na letošním ročníku veletrhu IBF. Novinkou, se kterou se návštěvníci budou moci seznámit na našem stánku, jsou haly nové dimenze s luxusním nadčasovým vzhledem. Tyto haly nabízí dlouhou životnost díky použitým hi-tech materiálům a víceúčelové využití (haly skladovací, sportovní,…). Naše haly také splňují požadavky pro konání mistrovských zápasů.
U novinek, které bude návštěvník moci shlédnout ale nekončíme, v souvislosti s novými halami budeme prezentovat také nové parotěsné izolace hal, které výrazně snižují provozní náklady. V zimě hřejí v létě chladí – v hale je vždy příjemnější klima než venku a to díky reflexním účinkům izolací, které odráží světlo zpět do prostoru. Naše haly rovněž splňují parametry dané vyhláškou.

Určitě tedy máme co nabídnout, a tak vás srdečně zveme do našeho party stanu, který bude stát vedle pavilonu G a kde si budete moci prohlédnout celý sortiment a pohovořit a poradit se s našimi odborníky.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS SMART CITY FAIR
25.-26.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště