Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

Stonepanel/Cupamat

 

Společná expozice značek Stonenpanel a Tres Tintas Barcelona letos více než kdykoli dříve poukáže na krásu přírodních materiálů a motivů

 

Značka přírodního obkladového kamene Stonepanel se díky své kvalitě a vysoké estetické hodnotě již konsolidovala na českém a slovenském trhu. Škála produktů obsahuje celkem 16 druhů štípaného kamene z řady přírodní břidlice, křemence, vápence a pískovce. Může být základním charakteristickým rysem celé stavby nebo ji může v určitých exteriérových a interiérových detailech jen dotvářet a podtrhovat. Je to nadčasový materiál, který nevychází z módy a vždy si zachovává svoji originalitu a výjimečnost. 

Pro rok 2013 připravila značka Stonepanel hned několik novinek. První je vícebarevná břidlice pod názvem Multicolor TS, která navazuje na jeden z nejatraktivnějších druhů břidlice Laja Negra. Dalším novým druhem je přírodní pískovec Marine, který doplňuje škálu hnědých odstínů velmi oblíbených přírodních kamenů Silvestre a  Sahara.

Značka Stonepanel dbá kromě estetických také na technické aspekty svých produktů. Díky tomu v letošním roce přibyla nová možnost obkladu rohových částí staveb za využití masivních rohů, která tak doplňuje variantu seskládání rohu ze speciálních rohových dílů. Přínosem pro náročnou klientelu, která klade důraz na detaily, je také použití ukončovacích profilů, které jsou dostupné v produktové řadě břidlice, konkrétně Stonepanel Laja Negra a Multicolor.

Instalace Stonepanelu je velmi snadná a rychlá s téměř nulovým odpadním materiálem. Stonepanel se lepí flexibilním lepidlem na pevný a soudržný podklad. Norma ČSN ukládá povinnost kamenný obklad ve výšce nad 2m mechanicky kotvit, což umožňuje varianta Stonepanel Sky, která má vlastní kotvící systém. Stonepanel a Stonepanel Sky jsou z pohledové strany totožné a lze je libovolně kombinovat. Stonepanel Sky lze také instalovat na zateplovací systém, což je jeho další nespornou výhodou.

Část expozice věnovaná značce španělských autorských tapet Tres Tintas Barcelona je zaměřená především na prezentaci nové kolekce Heritage, kterou pro značku Tres Tintas navrhl Pablo Piati. Pablo Piati je původem z Argentiny a má italské a řecké kořeny. Patří k těm umělcům-světoběžníkům, které lze jen velmi obtížně zařadit do konkrétního uměleckého směru a jejich krédo je umělecká tvorba bez limitů.

Sám název Heritage napovídá, že kolekce se nese v duchu tradice a poctě vzorům z minulých století. Pablo Piati nás zve do bájného a vzdáleného světa asijské přírody, na procházku po snových plážích a zahradách, na plavbu po mořích, která brázdil i Alfred Russel Walece při svých objevech. Kolekce Heritage je plná magické přírody, barev a textur, tentokrát v ojedinělém provedení Flock.

Společnou expozici značek Stonepanel a Tres Tintas Barcelona najdete v pavilonu P, stánek č. 094. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Kontakt:
STONEPANEL, CUPAMAT, TRES TINTAS BARCELONA
Vzorkovna Brno: GALERIE PEKAŘSKÁ, Pekařská 52, 602 00 Brno
info@cupamat.cz, tapety@entrada.cz
MOTeC spol.s r.o. výhradní zastoupení značek Cupamat, Stonepanel, Tres Tintas BCN pro ČR a SR
www.stonepanel.cz, www.trestintas.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS SMART CITY FAIR
25.-26.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště