Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

Ráj dřeva s.r.o.

 

Naše firma Ráj dřeva s.r.o. se od roku 1996 zabývá zpracováním dřeva od prvopočátečního pořezu kulatiny na stavební a truhlářské řezivo, přes sušení v počítačem řízených sušárnách, až po finální výrobky. Dobře připravený a vysušený materiál dává tímto dobrou záruku kvalitního výrobku.

Významnou část naší produkce tvoří výroba celomasivních dubových, doplňkově také jasanových a akátových podlahových prken (podlahovek) a parket v provedení péro-drážka po všech čtyřech stranách. Díky nové moderní technologii jsme schopni masivní podlahovky cinkovat (tzn.délkově napojovat) do předem určených délek dle přání zákazníka. Naše podlahy dodáváme tmelené, broušené (případně kartáčované, postaršené) a upravené do konečné podoby olejováním, a to v rozmanitých barevných odstínech. Pokládka takto připravených podlahovek je velice jednoduchá.

Dále vyrábíme dubová a akátová terasová prkna, obklady fasád, plotovky, schodiště a schodišťové prvky, vnitřní a venkovní dveře. Samonosná a obkladová schodiště nabízíme v provedení přímém, lomeném i podestovém. Z materiálů používáme smrk, borovici, buk, dub a jasan. Interiérové dveře z masivu vyrábíme z dubu, buku, smrku a borovice. Zákazník má možnost si vybrat z několika typů dveří podle členění výplní a skel. Ke dveřím také dodáváme obložkové zárubně.

Pro návštěvníky naší expozice jsme připravili slevové kupony, které mohou uplatnit při nákupu dubových terasových systémů od nás.

Kontakt: Ráj dřeva s.r.o., Pavlice 34, 671 56 Grešlové Mýto, tel.: 777 245 110, 515 258 109, email: dubovepodlahy@seznam.cz, více na www.dubovepodlahy.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS
25.-28.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště