Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

MS Haus nabízí širokou komplexnost služeb

Společnost MS Haus je stavební a projekční firma specializující se na dřevostavby s lehkou rámovou sendvičovou konstrukcí. Výstavbou dřevěných montovaných domů se v České Republice zabývá již od roku 1999. Navázala tím na dlouhodobé zkušenosti z výstavby dřevostaveb v Německu.

MS Haus nabízí širokou komplexnost služeb

Nanobala s.r.o.

Nanobala s.r.o byla založena v roce 2010 a je zaměřena na vývoj, výrobu a distribuci ochranných impregnačních nátěrů na bázi nanotechnologií. Jde především o hydrofobní a olejofobní impregnace a hydrofobní zpevňovače kamene, betonu, keramiky a dalších minerálních stavebních materiálů.

Nanobala s.r.o.

Newag, spol. s r.o.: Centrální vysavače HUSKY a DUOVAC

Silné, odolné a vytrvalé centrální vysavače Husky jsou připraveny udělat z vašeho domova lepší místo. Prach, alergeny a další nečistoty nekompromisně odvádějí mimo objekt, centrální umístění sací jednotky navíc zaručuje, že při úklidu nedochází v místnostech k víření prachu usazeného na záclonách a nábytku. Díky vánoční akci jsou centrální vysavače Husky dostupnější, než kdy dříve. Husky se může stát přítelem i vaší domácnosti.

Newag, spol. s r.o.: Centrální vysavače HUSKY a DUOVAC

NEXTWOOD®

Zahrada bez starostí a věčného natírání - vsaďte na dřevoplastové materiály značky NEXTWOOD® a Vaše zahrada bude již navždy místem Vaší relaxace a odpočinku!

NEXTWOOD®

Okentěs, spol. s r.o.

Naše obchodní společnost se zabývá velkoobchodním prodejem s těsnicími prvky oken, dveří, vrat a bezbariérových vstupů, kováním, hmoždinkami, pěnami, tmely a lepidly. Vedeme sortiment pro truhláře, stolaře, výrobce oken a dveří, stavební firmy a řemeslné obchody.

Okentěs, spol. s r.o.

Quantum, a. s. Vyškov oslaví 20. výročí

Firma Quantum, a. s. Vyškov byla založena v roce 1993 a od počátku činnosti se věnuje podnikání v oboru plynárenství a energetiky. Dovážíme z U. S. A. a států západní Evropy kvalitní zásobníkové ohřívače vody, kondenzační kotle a solární panely.

Quantum, a. s. Vyškov oslaví 20. výročí

Ráj dřeva s.r.o.

Naše firma Ráj dřeva s.r.o. se od roku 1996 zabývá zpracováním dřeva od prvopočátečního pořezu kulatiny na stavební a truhlářské řezivo, přes sušení v počítačem řízených sušárnách, až po finální výrobky. Dobře připravený a vysušený materiál dává tímto dobrou záruku kvalitního výrobku.

Ráj dřeva s.r.o.

ROLUX - HLINÍKOVÉ PLOTOVÉ SYSTÉMY

Jsme přední výrobce stínící a dekorační techniky v ČR a SR. V roce 2009 jsme výrobu rozšířili o hliníkové plotové systémy (plotová pole, brány a branky, zábradlí)

ROLUX - HLINÍKOVÉ PLOTOVÉ SYSTÉMY

ROSTEX VYŠKOV s.r.o.

Za dobu své existence získala značka ROSTEX významné postavení na domácím trhu, především díky originálnímu technickému řešení, nadčasovému designu a výběru nejkvalitnějších materiálů při výrobě. Filozofií firmy ROSTEX VYŠKOV s.r.o., je nabídnout zákazníkovi produkt s vysokou užitnou hodnotou.

ROSTEX VYŠKOV s.r.o.

SLOVAKIA STEEL MILLS, a. s. - VÝCHODOSLOVENSKÁ OCEĽOVÁ KVALITA

SLOVAKIA STEEL MILLS, a. s. (ďalej iba ako „SSM, a.s.) vznikla v roku 2007 s cieľom vyrábať kvalitnú oceľ na východnom Slovensku. Svoju pozíciu na slovenskom trhu obhájila až v lete roku 2011, kedy po úspešnom zvládnutí testovacej výroby začala vyrábať prvé oceľové produkty. Výrobný program spoločnosti tvorí betonárska rebierková oceľ v tyčiach a zvitkoch, ďalej drôt a sochory.

SLOVAKIA STEEL MILLS, a. s. - VÝCHODOSLOVENSKÁ OCEĽOVÁ KVALITA

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS SMART CITY FAIR
25.-26.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště