Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

Newag, spol. s r.o.: Centrální vysavače HUSKY a DUOVAC

 

Silné, odolné a vytrvalé centrální vysavače Husky jsou připraveny udělat z vašeho domova lepší místo. Prach, alergeny a další nečistoty nekompromisně odvádějí mimo objekt, centrální umístění sací jednotky navíc zaručuje, že při úklidu nedochází v místnostech k víření prachu usazeného na záclonách a nábytku. Díky vánoční akci jsou centrální vysavače Husky dostupnější, než kdy dříve. Husky se může stát přítelem i vaší domácnosti.

Kvalita s doživotní zárukou
Výrobce centrálních vysavačů Husky klade u svých produktů velký důraz na dlouhou životnost, kvalitu použitých materiálů a motorů. Jako jednoduchý důkaz nabízí bezkonkurenční doživotní záruku na všechny centrální vysavače s Bypass technologií nezávislého chlazení silného průmyslového motoru. Bypass technologie zaručuje, že motor se nepřehřívá ani při dlouhodobém chodu. Výkon motoru neklesá ani při případném průchodu prachu. Celokovový centrální vysavač Husky není spotřebním materiálem, je investicí, která vám bude sloužit dlouhé roky.

Husky má vodu rád
Odolnost centrálních vysavačů Husky dokládá i mimořádná možnost přímého sání mokrých nečistot. Modely Husky Pro 10 a Husky Pro 20 mají motory speciálně uzpůsobeny k mokrému úklidu, takže při vysávání není potřebné přiřazovat do oběhu externí separátory, jak je tomu běžné u konkurenčních výrobců. Je to dáno především robustní celokovovou konstrukcí.

NOVINKA: Filtry SILPURE s příměsí stříbra
Od listopadu 2012 jsou centrální vysavače Husky vybaveny zdokonaleným filtračním systémem, který obsahuje permanentním filtr s obsahem patentované přírodní látky SILPURE, která zabraňuje růstu bakterií na jeho povrchu. SILPURE je nová generace antibakteriální úpravy, která využívá přirozené antibakteriální síly stříbra k zastavení růstu bakterií a zabraňuje šíření bakterií způsobujících zápach. Stříbro je přirozený nepřítel bakterií - SILPURE je pro Husky vysavače zdravé a ekologické řešení.

Hadice skryté ve zdi
Centrální vysavače Husky nedbají jen na výkon, ale i na vaše pohodlí. Proto je možné systém doplnit o celou řadu chytrých doplňků usnadňujících úklid, například systémem Hadice skryté ve zdi. Na vysávání stačí vysunout hadici (délka až 15 metrů) z trubního rozvodu, po dokončení úklidu odjistíme pojistku a hadice se sama skryje zpět. Nemusíme ji nikam přenášet, ani chránit proti poškození.
Podobným doplňkem, ale s možností dodatečné montáže, je hadice VROOM, která je skryta v boxu v kuchyňské lince, šatní skříni či stropním držáku, a která si během 3 vteřin poradí se suchými nečistotami v dosahu až 7 metrů. Nově je v nabídce i menší varianta VROOM s délkou hadice 5,5 metru.
V kuchyni určitě oceníte lopatku Drawer Vac, na kterou stačí namést drobky, zaklapnout a tím sepnout sací jednotku. Úklid je vyřešen. A kdyby nečistoty spadly na zem, poradí si s nimi štěrbinová zásuvka Magic Sweep, kterou je možné dodat i v odolném a elegantním nerezovém provedení - přesně v duchu značky Husky.
Na chytré příslušenství, včetně hadic se vztahuje nadstandardní záruka v délce 5 let.

Výhradním dovozcem centrálních vysavačů Husky je společnost Newag s.r.o., které působí na našem trhu již 20 let prostřednictvím svých poboček v Praze, Brně a Hradci Králové. Proškolený tým je připravený pomoci Vám s výběrem toho nejlepšího centrálního vysavače pro Váš dům.

Více na www.husky.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS SMART CITY FAIR
25.-26.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště