Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

MASLEN CZ s.r.o.

 

Zbavte se zbytečných předsudků plechových střech. Mezi jejich hlavní výhody patří: nízká hmotnost, jednoduchá a rýchlá montáž, široký výběr barev, nízka cena, vícenásobná protikorozní ochrana, krátká dodací lhůta, výroba krytiny na míru a dlouhá životnost.

Společnost MASLEN s.r.o. začala svou působnost na slovenském trhu v roce 2003.Společnost se zabývá výrobou střešních krytin z plechu a zpracováním pozinkovaných a lakoplastovaných plechů. Firma disponuje nejmodernějšími technologickými zařízeními ve dvou nových moderních závodech - v Badíně u Banské Bystrici a v Nadlac při Aradu v Rumunsku.

V současné době se vyrábí šest typů střešních krytin:   škridplech, gapa, steela, topdach, unidach, falcovaná krytina. Novinkou jsou hlinikové strešní krytiny.

sedm typů trapézových plechů: T05, T18, T35, T50, T85, T135, T153

Součástí nabídky je i kompletní svodový systém, dodávaný ve dvou rozměrech a v pěti barvách. Dále je k dispozici moderní servisní centrum na dělení plechu - podélné a příčné do šířky plechu 1500 mm, max. tloušťky 3mm a maximální hmotnosti svitků 10t.

Firma Maslen ve snaze se maximálně přiblížit svým zákazníkům, vybudovala vlastní prodejní klempířské centra, kde mají zákazníci k dispozici kompletní sortiment výrobků, tabulových i svitkových plechů a také klempířského nářadí. Ve většině klempířských center je pro zákazníky k dispozici kvalitní 4m ohýbačka i s nůžky zdarma.

Provozovny Maslen jsou v současnosti v Bratislavě, Nitře, Brně, Piešťanech, Senici, Ostravě, Lučenci, Štúrovu, Dunajské Stredě, Šahách, Prešově, Nových Zámcích, Trnavě, Trenčíně, Levicích, Rimavské Sobotě, Čečejovce, Košicích a Popradě. Zaměstnanci společnosti Maslen poskytují svým zákazníkům kvalitní servis, poradenství, zaměřování střech a vypracování kladecích plánů zdarma na všech provozech.

Pokud vás zaujala naše nabídka, neváhejte a kontaktujte nás telefonicky na +420 607 216 382, +420 607 216 384 nebo elektronicky na www.maslenbrno@maslen.cz . Více informací na www.maslen.cz.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS SMART CITY FAIR
25.-26.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště