Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

Kubíček AMIS, spol. s r.o.

 

Jsme firma působící na trhu s bazény od roku 1993. Zastupujeme francouzskou firmu Desjoyaux v Brně a celé Moravě. Původně rodinnou firmu založil v roce 1966 Jean Desjoyaux. V současné době společnost zaměstnává přes 5.000 lidí na celém světě a její roční produkce se pohybuje kolem 12 tisíc bazénů ročně. Její akcie jsou obchodovatelné na burze. V současné době má společnost téměř 450  zástupců  v 85 zemích po celém světě včetně USA, Asie a Afriky i Jižní Ameriky. V roce 1973 si firma  nechala  patentovat technologii ztraceného bednění, o deset let později  systém kompaktní filtrační jednotky. V současné době patří společnosti Desjoyaux mezi evropskou jedničku v prodeji bazénů. Nabízí širokou škálu vnitřních (cca 1/3 produkce) a vnějších bazénů. Kromě rodinných bazénů realizuje i veřejné bazény. Výhradním dovozcem pro Českou republiku je společnost Bazény Desjoyaux, s.r.o., která působí  v  České  republice od roku 1993. Za třináct let působení vybudovala více než 2500 bazénů. 20 procent zakázek přitom tvoří rekonstrukce využívající patentovanou technologii Desjoyaux.

Hlavní benefity bazénů Desjoyaux:

  • jediný zapuštěný bazén na českém trhu, který nepotřebuje stavební připravenost (stavební desku)
  • jediný bazén na českém trhu, který nepotřebuje potrubní rozvody ani technické zázemí
  • jediný bazén na českém trhu, jehož provoz je prakticky bezúdržbový
  • stavba na klíč, jakékoli tvary a velikosti podle přání klienta

Všechny bazény realizované firmou Desjoyaux mají záruku 10 let na ztracené bednění a sváry lineru. Díky tomu kontakt se zákazníkem nekončí realizováním stavby, ale teprve začíná.
Ke každému bazénu zákazník dostává po realizaci originální certifikát o jakosti produktu. Tento certifikát zajišťuje plnění případných úkonů souvisejících se zárukami.

O to aby byl bazén  byl postaven ,  zprovozněn o to se stará kolektiv firmy Kubíček Amis spol. s r.o. téměř dvacet let .  Firma postavila bezmála  1000 bazénů po celé Moravě.  Bazény nejen postavila ale i nadále se o ně stará ať už záručním či pozáručním servisem. Je zákazníkům nápomocna i při výběru zastřešení a dalších doplňků pro bazén. Hitem posledních sezon je Salinizace Desjoyaux využívá nízké koncentrace kuchyňské soli, minimálně 0,3% (poloviční slanost jako Vaše vlastní slza). S použitím dokonalého elektronického procesu dochází k elektrolýze a dezinfekci vody v bazénu. Bazén je dezinfikovaný automaticky, dokonce i tehdy, když jste dlouhodobě nepřítomni.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS SMART CITY FAIR
25.-26.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště