Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

KOPŘIVA PRAHA s.r.o. – téměř čtvrt století výroby elektrokotlů v ČR

 

Firma KOPŘIVA PRAHA “neusnula na vavřínech“ a každý rok přichází na trh s několika novinkami či úpravami a vylepšením  svých výrobků.


Elektrokotle  (výkon 0,5  – 360 kW) s různým základním vybavením (s ovládací skříňkou – typ I, i s čerpadlem  - typ II nebo kompletní vč. expanzní nádoby a poj. ventilem – typ III ),  si zákazník může nechat zhotovit přesně dle svých potřeb), např. na provozní tlak 2,5; 6; 10 barů a na provozní teplotu až 165 °C – pro různé technologické účely, olej 300°C či si nechat vyrobit elektrokotel pro nízkoenergetické domy – u těchto elektrokotlů lze příkon rozdělit i po jednotlivých fázích topných těles (vždy po 1/3.) Tak např. příkon elektrokotle 1,5 kW může být spínán po 0,5 kW. Toto je vhodné i pro malé byty postavené s dobrým zateplením, u kterých je někdy potřeba minimálního příkonu. Elektrokotle do 24 kW mohou mít i provedení LUX ( nehlučné spínání  výkonovými relé).    

Elektrokotle s výkonem nad 36 kW – 360 kW (MULTIKOTLE)
Do výkonu 108 kW i v  provedení III, vč. exp. nádoby
K multikotlům jako příslušenství dodává firma  sběrné potrubí, stojany, elektrorozvaděče, kaskádové řadiče a další.

Mobilní (pojízdné) elektrokotle pro přechodné období v průběhu stavby, případně jako náhradní zdroj při poruše plyn. přípojky atd.,  jsou vyráběny do výkonu 18 kW/400V; 3kW/230W. Elektrokotle je možné si v případě potřeby i zapůjčit.

Firma změnila i  výrobní technologii svých sálavých panelů, což umožňuje rovnoměrné rozehřátí topné plochy a naprosto minimalizovat případné poruchy. Proto po odzkoušení se firma rozhodla prodloužit záruční dobu panelů na 5 let.
Kromě základní rozměrové a výkonové řady s možností zvolení jak rovných, tak oblých hran,   je nyní možnost zhotovení panelů dle rozměru a tvaru na přání zákazníka,  s požadovanou povrchovou úpravou. Je také rozšířena nabídka různých kamenů.

Velká část produkce firmy KOPŘIVA PRAHA s.r.o. je ZAKÁZKOVÁ VÝROBA pro zákazníky, kteří potřebují něco atypického. Je-li to technicky možné,  vždy chce firma splnit všechny nejrozmanitější potřeby a požadavky svých spotřebitelů.


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS
25.-28.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště