Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. - novinka 2013 - GRANROCK PREMIUM

 

Největší český výrobce minerálních izolací společnost ROCKWOOL a.s. v roce 2012 ještě více vylepšil vlastnosti minerální foukané izolace. Výhradní tuzemský partner pro její aplikaci je společnost IP IZOLACE POLNÁ s.r.o., která tuto inovací představí na veletrhu IBF 2013.

Společnost IP IZOLACE POLNÁ, s. r. o. má vždy snahu uspořit svým klientům peníze za energie. Proto nabízí svým zákazníkům nejlepší a nejkvalitnější produkty v segmentu foukané izolace. To je důvod, proč od roku 1998 spolupracuje s největším českým výrobcem minerálních izolací společností Rockwool a. s. Tato firma nyní vyvinula pro svého výhradního odběratele foukané izolace materiál se zlepšenými protipožárními vlastnostmi s názvem GRANROCK PREMIUM.

Protipožární foukaná izolace GRANROCK PREMIUM je vyrobena speciálně pro aplikaci do dutin stropů, do střech domů a na volné půdní prostory. Je jedinečná svou kvalitou, kromě skvělých tepelně izolačních vlastností vyniká zejména vysokou odolností proti ohni. Odolá teplotám 2 000 °C. I při rozvinutém požáru, například během noci, strop nemovitosti zateplený touto izolací prohoří až za velmi dlouhou dobu. To poskytuje podstatné zvýšení ochrany obyvatelům domu. Další vlastnosti, které jistě oceníte, je odolnost proti vlhkosti a parapropustnost.

Kromě novinky GRANROCK PREMIUM společnost nabízí i jedničkovou foukanou minerální izolaci MAGMARELAX® , s kterou sklízí úspěch více jak 15 let u více jak 12.000 objektů.

Tři nejčastější způsoby aplikace minerální izolace MAGMARELAX®

Foukání do dutiny v podlaze půdy - musíme mít k dispozici volný prostor nad stropem obytných místností, tedy v podlaze půdy. Díky této technologii se zateplí i velmi těžko přístupné prostory. Stačí jen několik otvorů v podlaze půdy, které se po nafoukání znovu uzavřou. Vše je dokonale utěsněno, i ty nejmenší skulinky, kudy by mohlo teplo unikat.

Nafoukáním přímo na podlahu půdy - izolujeme tam, kde není dutý prostor k dispozici nebo je příliš nízký. Na volnou plochu podlahy půdy se nafouká vrstva minerální vlny o síle 20 až 30 centimetrů. Tato vrstva již velmi dobře tepelně izoluje a zároveň ji lze pořídit za rozumnou cenu. Poměr ceny a úspory nákladů na topení zde vychází nejlépe. Nevýhodou však je, že půda není jinak využitelná.

K foukání do nové podlahy - přistoupíme, chceme-li dále využívat půdní prostor k letnímu bydlení, nebo jen tak k relaxaci. Vytvoří se lehká, velmi stabilní nová podlaha. Stropní systém MAGMARELAX® je konstrukce z OSB desek a dalších doplňků pro zajištění 100% funkčnosti izolace i podlahy. Konstrukce se předem připraví a následně je smontována přímo na půdě. Dům tak nezatěžujete pokládáním těžkých izolačních desek a betonovou podlahou. 

  • Stropní systém MAGMARELAX® je lehký a pevný. Konstrukce je hotova za jeden den, ten samý den se zafouká a uzavře. Jde o variabilní konstrukci, tvořící novou rovnou podlahu. Ta je vysoce únosná a lze ji využívat bez velkých omezení.Dutina, kterou strop vytvoří, se následně zafouká izolací, která má vynikající tepelně izolační vlastnosti, vytvoří protihlukovou a protipožární vrstvu.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS SMART CITY FAIR
25.-26.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště