Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

Internorm – 80 let myšlenkami napřed

 

Jednička ve svém oboru, technologicky chytrá a trvale kvalitní řešení oken a dveří - více než 80 let!

 Jako jednička na trhu udává Internorm takt a klade evropská měřítka. V nejmodernějších výrobních závodech Evropy v Traunu, Sarleinsbachu a Lannachu se vyvíjejí a vyrábějí kvalitní produkty ze 100 % made in Austria.
1.850 zaměstnanců po celé Evropě jsou v jádru odborníci nadšeni pro detail, kteří jednají s velkou vynalézavostí a náruživostí. Toto se prokazuje v enormní šíři sortimentu a vůdčí pozici u vysoce tepelně izolačních systémů oken a dveří.  Díky konsekventní strategii v kvalitě a inovaci je Internorm stále na nejnovějším stavu techniky.
S výrobkem Internorm – a je naprosto jedno, zda se jedná o okno z plastu nebo dřevo-hliníku, vchodové domovní dveře z hliníku nebo dřevo-hliníku, protisluneční systémy nebo systémy proti hmyzu – se rozhodnete pro inovované technologie a náročný design a tím pro trvalou investici.
Celková koncepce systému oken“ je zcela ve vlastních rukou – od výzkumu a vývoje, přes vlastní extruzi, výrobu izolačních zasklení a nejmodernější výrobní technologii až po logistiku.

Permanentní výstavba
Aby se splnily ty nejvyšší požadavky na inovace výrobků, bylo v posledních osmi letech do vývoje & výzkumu a do výstavby investováno 180 mil. Euro.

Novinka 2013
DŘEVO-HLINÍKOVÉ POSUVNÉ DVEŘE SE ZDVIHEM HS 330
(HALA P stánek č. 9)

Nové dřevo-hliníkové posuvné dveře se zdvihem umožňují jedinečný výhled. Úzké rámové konstrukce a velká prosklení vytvářejí velkorysé poměry světla a neomezených prožitků bydlení. Nová technologie prahu ze skelných vláken nabízí v kombinaci se sériově dodávaným trojsklem nejvyšší míru tepelné ochrany a extrémní tuhost – vhodné také pro pasivní domy. Nízká výška prahu eliminuje nebezpečí zakopnutí a je ideální pro bezbariérové stavby. Tepelná izolace Uw  až 0,67 W/m2K.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS
25.-28.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště