Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

INTERIER STONE s.r.o.

 

Obklady a dlažby z přírodních kamenů - cesta k trvale modernímu interiéru.

Kámen představuje nádhernou volbu životního stylu. Každý kus je jedinečný a dodává pocit luxusu do každé místnosti. Dodává také smysl stálosti, která nelze dosáhnout žádným jiným materiálem, který je součástí přírodního organické procesu, vytvořeného před miliony let.

Jsme pyšní, že Vám můžeme nabídnout právě obklady a dlažby z tak ušlechtilého materiálu, jako je kámen. Náš sortiment se soustřeďuje hlavně na obklady a dlažby z vápenců – Travertin, Shellstone nebo Jeruzalemský vápenec a je doplňený o překrásný a jemný obklad z pískovce.

Našim cílem je zajistit především 100% spokojenost zákazníka, a to lze pouze v případě použití správných fixačních a ošetřujících materiálů. Jako své partnery v tomto směru, jsme si zvolili společnost Granfix Products Ltd. – náš dodavatel lepících tmelů, vyrovnávacích stěrek a spárovacích hmot a společnost LTP Ltd. – náš dodavatel impregnačních prostředků na kámen.  Obě tyto renomované společnosti, pocházející z Velké Británie, mají za sebou mnoho let výzkumu a vývoje a dle našich praktických zkušeností patří zaslouženě mezi špicky na trhu.

PŘEDSTAVUJEME NOVINKU NA TRHU ANHYDRITNÍCH PODKLADŮ – LEPÍCÍ TMEL BEZ POTŘEBY PREVENTIVNÍ PENETRACE.

Na letošním mezinárodním veletrhu 2013 představíme novinku na trhu v instalaci obkladů a dlažeb na anhydritní podklady – lepící tmel GRANFIX CSA FLEXIBLE. Jedná se o polymerem modifikované flexibilní lepící tmel určený na anhydritní podklady bez potřeby penetrace.  Lepidlo CSA je vhodné k instalaci keramických obkladů/dlažeb, břidlice, porcelánu, vápence, mramoru, teraza a mozaiky. Je k dostání pouze v bílé barvě. Více informací Vám rádi poskytneme na našem stánku nebo na webových stránkách www.interierstone.cz.

Naše webová stránka (e-shop) www.interierstone.cz nabízí spoustou dalších důležitých informací, rozsáhlou galerii realizovaných projektů a přehled celého sortimentu připraveného k okamžitému odběru.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a těšíme se na spolupráci.

Kontakt: INTERIER STONE s.r.o., Popovice 19, 686 04 Kunovice, web: www.interierstone.cz email: info@interierstone.cz tel: +420 773450793 nebo+420 773295406

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS
25.-28.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště