Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

HELLA stínící technika s.r.o.

 

Kde je světlo, je i stín – jemná forma světla. Rozptýlené sluneční paprsky citlivě dotvářejí prostor. Hra stínů je tak krásná a pestrá jako stínící technika od firmy HELLA.

Holding HELLA je významným evropským výrobcem stínící techniky a systémů ochrany proti slunci s 53 letou tradicí. Obchodní, výrobní a montážní pobočka v České republice působí na tuzemském trhu od roku 2004.

HELLA je známá funkční inovací, designem budoucnosti a maximální vstřícností k zákazníkům. HELLA přesvědčí inovativní silou a širokou paletou nabízených výrobků.

S příchodem slunných dnů se zvedá poptávka po stínění ať už ve formě venkovních žaluzií, rolád, fasádního stínění, interiérového stínění či markýz. V nabídce markýz přesvědčí HELLA designem snad nejvíce.  Společně s designovými profesionály, architekty a inženýry z firmy Shadelab pracujeme na vývoji nových funkčních systémů markýz.  Díky této vývojové činnosti bývají vynalezena nová, dosud nepoužitá řešení, jenž dala vzniknout nové řadě markýz  Design Line.

V této řadě je absolutně ojedinělá kazetová markýza SHAN, jenž nezná kompromis. Funkce je vším. Nejdůležitější je optimální zastínění. V souladu s tímto cílem perfektně ladí použitá technika a k ní přispívající design. V roce 2010 obdržela tato markýza jako pečeť kvality za dobrý design ocenění red dot product design award 2010 na mezinárodně uznávané soutěži red dot design award, která patří k největším designovým soutěžím na světě 

Přijďte nás navštívit na veletrh IBF pavilon P, stánek č. 17, kde Vám naši odborníci rádi předají informace ze světa stínící techniky.

Více informací o nabízených produktech naleznete na našich webových stránkách.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS
25.-28.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště