Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

Fine Line Group

 

Fine Line Group je dynamicky se rozvíjející firma na stavebním trhu, jejíž portfolio zahrnuje veškerou univerzální stavební činnost, investiční výstavbu, prodej a pronájem stavební techniky, ale i výrobu a rozvod tepelné energie. Čtyři samostatné společnosti, jejichž kořeny sahají do roku 2005, byly propojeny v jeden celek a tvoří tak silné zázemí, disponující širokou profesní základnou. Fine Line Group je generálním dodavatelem staveb a rekonstrukcí po celém území České republiky.

Společnost Fine Line Group neustále zvyšuje svou odbornost, drží krok s nejnovějšími stavebními trendy a rozšiřuje svou činnost o nové produkty. Absolutní novinkou, která bude prezentována již v dubnu na Mezinárodním stavební veletrhu IBF v Brně, jsou speciální polystyrenové stavební systémy firem IZOPOL, PONTAROLO a REXPOL. Tyto systémy představují revoluci ve stavbách tzv. pasivních domů.

“Výraz pasivní dům není jen marketingovým spojením slov. Vychází z oficiálního zatřídění budov dle energetické náročnosti jejího provozu. Pasivní budova vyžaduje pouze minimální nároky na dodanou energii a díky dokonalé tepelné izolaci a rekuperaci tepla prakticky nepotřebuje běžné topení, protože si vystačí s odpadní energií užitých spotřebičů a samotných obyvatel. Je to budova, která poskytuje nebývalý komfort bydlení a jejímu majiteli šetří peněženku.” vysvětluje Jan Nahodil, ředitel společnosti.

Největší projekt pasivního domu v České republice, čítající 103 bytových jednotek, byl v roce  2012 dokončen společností Fine Line Group v Rajhradě, těsně sousedícím s moravskou metropolí Brno. Bytový komplex Klášterní Dvůr (http://www.klasternidvur.cz/) poskytuje svým obyvatelům nadstandardní komfort při nestandardně nízkých měsíčních nákladech. Nejen proto byl, Mladou Frontou Dnes, tento projekt zařazen mezi 15 výjimečných staveb v České republice!

Komplexnost dodávek polystyrénových systémů dotváří nová nabídka prodeje profesionálních betonárek značky PICCINI, které jsou dostupné v mnoha velikostech a věžových  samostavitelných  jeřábů  italského výrobce GRU DALBE.

Novinky v prodeji Fine Line Group Vám rádi osobně představíme od 23. do 27. dubna 2013 na brněnském výstavišti. Najdete nás na venkovní ploše F, expozice 15.

Více informací naleznete na www.fineline.cz.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS
25.-28.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště