Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

Eaton Elektrotechnika s.r.o.: Ovládání domu ze smartphonu nebo tabletu

 

Eaton Elektrotechnika s.r.o. je výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů. Společnost vstoupila na český trh již v roce 1993 pod názvem Moeller. V roce 2008 byla začleněna do skupiny Eaton Corporation. Eaton Corporation je diverzifikovaná společnost pro správu napájení s více než 100 letou zkušeností.

V České republice se nachází výrobní závod, distribuční a skladové centrum pro ČR, SK a země střední a východní Evropy, a inovační centrum ve Vědeckotechnickém parku u Prahy.

Na mezinárodním stavebním veletrhu 2013 představí společnost Eaton systém xComfort. Jedná se o komplexní moderní bezdrátovou elektroinstalaci, s kterou její majitelé získají všechny výhody 21. století – ovládání osvětlení, žaluzií, vrat, vytápění, vytváření světelných scén, simulace přítomnosti v domě a úspory elektrické energie. Systém xComfort lze využít v novostavbách, rezidenčních objektech, ale také v komerčních a administrativních budovách, hotelech a penzionech. Snadno se uplatní i při modernizaci domů a bytů.

Aplikace pro smartphony iOS Apple a OS Android bude dostupná v květnu 2013. Pro ostatní bude přístup možný přes webový prohlížeč.

Více informací zde:

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS SMART CITY FAIR
25.-26.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště