Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

CANDIS s.r.l.

 

Produkty italské firmy CANDIS s.r.l. s patentovanou ochranou v celé Evropě a v zámoří se řadí mezi špičku své kategorie, a to hlavně svou kvalitou zpracování a použitých materiálů. V oblibě těchto barev je jejich zdravotní a ekologická nezávislost, protože suroviny pro výrobu jsou chemicky neupravené čisté přírodní materiály včetně vody. Proto se také začaly rychle používat při vnitřních úpravách nemocnic, restaurací, hotelů, bank a pod. Každý nový produkt je nejprve podroben několikaměsíčním náročným testem. Systém CANDIS bere v úvahu potřeby architektů a návrhářů interiérů i exteriérů a předkládá jim nabídku, která představuje provozní spolehlivost při aplikaci a dostatečně pestrou paletu barev. Ty svými vlastnostmi jako je šetrnost životního prostředí i pokladny investora, tak umožňují plně uspokojit zákazníka. Ten často může plně využít nabízený systém zcela samostatně.
Dekorativní barvy značky ANTICHE TERRE FIORENTINE (antické zeminy florentské, dále jen ATF) se řadí mezi nejprodávanější produkty ve své kategorii po celém světě. Rozdíl oproti konkurenci dokazují na nejrůznějších prezentacích nejen u nás, kde jsou jasnými lídry ve svých kategoriích. Svou dobrou pověst si dekorativní barvy a doplňky ATF získali hlavně svým dobrým vzhledem, jednoduchou aplikací, vlastnostmi jakými jsou trvanlivost, otěruvzdornost i omyvatelnost vodou, včasnými dodávkami zboží, příznivou cenou a v neposlední řadě i širokou nabídkou volitelných doplňků, kterými si můžete tyto barvy dekorovat.
Námi nabízený sortiment CANDIS, často využívají interiérové studia, bytoví návrháři a architekti, kteří s námi spolupracují v Česku i na zahraničním trhu, nabízejí služby spojené s vytvořením návrhu i vizualizace interiérů i exteriérů.
Za celou dobu našeho působení na českém i zahraničním trhu jsme zrealizovali velké množství děl v každé oblasti našeho působení. Jsme hrdí na to, že kvalita naší práce nepolevila ani po tak dlouhé době a jde ruku v ruce s dobrým jménem CANDIS.
No obzvláště jsme hrdí na to, že i po tolika letech existence nám zákazníci i obchodní partneři důvěřují stejně jako kdysi. Navzdory silnému konkurenčnímu tlaku v podobě nekvalitních a levných výrobků stále existují klienti, kteří sázejí na kvalitu, jistotu, propracované návrhy a úzkou vzájemnou spolupráci.
Proto reference, které u nás najdete, nejsou pouze prázdné fráze.
Stojí za nimi obrovské množství energie.
Energie pro vás.

FRESKY
Fresky představují nový trend na trhu elitních stěn. Aplikují se stejně jako vinylové tapety. Nabízíme výběr ze 7000 různých snímků z naší neustále aktualizované databáze a stejně zákazníci mohou poskytovat své vlastní snímky. Fresky jsou určeny pro dekoraci stěn i stropů. Unikátní výrobní technologie umožňuje fresky aplikovat na jakémkoliv povrchu, např. beton, cihla, dřevo i kov jako běžné tapety, přestože nemají nic s nimi společného. Fresky jsou k dispozici s 12 typy povrchových úprav pro interiér a exteriér. Fresky jsou absolutně eko-šetrné a také proto je možné jejich použití i v dětském pokoji. Esteticky jsou vhodné pro téměř jakýkoliv druh prostoru. Navíc jejich odolnost proti vodě jim dovolí umístění v blízkosti bazénů i v koupelnách. Fresky jsou vyrobeny se speciální směsí z velmi jemného písku.

BORDURY
Bordury jsou samolepící, v bělavých barvách, natierateľné barvou a aplikují se na hladký povrch jako je omítková stěna, dřevo, sádrokarton a namalovaná stěna. Povrch musí být čistý, suchý a hladký. Bordury lze odstranit a přemístit téměř na každý typ povrchu, za několik minut po jejich prvním uvedení.

RELIÉFY
S reliéfy získáte na každé stěně, kterou chcete upravit, surreální hru trojrozměrnosti a originální emoce. Reliéfy darují právě nyní vašim stěnám klasickou linii nebo ještě geometrický profil k výřezu, prostor se stálou hrou, spojujícím tvořivost a eleganci. Reliéfy jsou samolepicí, takže jednoduše aplikovatelné na stěnu a jsou představeny v bělavých barvách. Jsou tedy pro každého z vás k přebarvení některým ze série výrobků dekorativní řady ATF jako jsou ARABESQUE, ETNIKA, atd., kterými můžete tyto reliéfy dekorovat.

Pokud vás zaujala naše nabídka, neváhejte a kontaktujte nás telefonicky na +421 905 399 999 nebo elektronicky na info@candis.cz.

Získáte zákaznický servis 7 dní v týdnu a bezkonkurenční ceny.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS SMART CITY FAIR
25.-26.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště