Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

ALUKOV HZ, spol. s r.o.

 

Adresa:   Orel 18, 538 21 Slatiňany
Telefon:   469 681 488, 724 888 724
Fax:   469 681 321
E-mail:   info@alukov.cz
Internet:   www.alukov.cz   

O společnosti:
Firma Alukov HZ, spol. s r.o. se zabývá výrobou zastřešení bazénů, vířivých van a zastřešení teras. Na českém trhu působí už od roku 1995. Založil ji její dosavadní generální ředitel Jan Zitko v Orli u Chrudimi. Od té doby výrobky pod značkou ALUKOV užívá více než 15 tisíc zákazníků po celém světě. S roční produkcí zastřešení kolem 3 tisíc výrobků se ALUKOV bezpochyby řadí mezi nejvýznamnější společnosti v oboru v rámci celé Evropy. Našimi největšími exportními trhy jsou Francie, Rakousko a Německo. Největší podíl zákazníků má ale naše firma v České republice.
V roce 2005 se stala společnost Alukov HZ zakládajícím členem Evropského hospodářského sdružení IPC Team, v rámci kterého spolupracuje se 27 zeměmi Evropské unie a dalšími státy Evropy, Asie, Ameriky, Austrálie a Oceánie.
Veškerá zastřešení vyrábíme na míru přesně dle přání zákazníků, pracujeme s vysoce odolným polykarbonátem a kvalitními hliníkovými profily. Na výběr je z několika barevných provedení hliníkových profilů a různých typů polykarbonátu. Využití tak naše zastřešení nacházejí nejen u rodinných domů, ale také jako stánky na výstavách nebo na zahrádkách restaurací.

Exponáty:
Firma Alukov představí v Brně své tři oblíbené výrobky – CORSO NEOTM, TROPEA NEOTM a VIVATM. Vystavovací plocha společnosti Alukov HZ zahrnuje dva stánky – jeden se zastřešením teras zastoupený modelem CORSO NEOTM a druhý se zastřešením bazénů, kde bude představován nízký model VIVATM s jednou pojezdovou dráhou a středně vysoký model TROPEA NEOTM.
Linie NEOTM zastoupená zastřešením terasy CORSO a zastřešením bazénu TROPEA se vyznačuje zaoblenými tvary hliníkových profilů a komfortnějším ovládáním aretačních prvků. To vše se zachováním nejvyšších bezpečnostních a estetických požadavků.
Zastřešení terasy CORSO NEOTM je čím dál oblíbenější alternativou zimní zahrady. Zákazníci vyzdvihují především variabilitu, kdy lze zastřešení snadno zcela otevřít. Nyní nabízíme zastřešení terasy také s výplní z bezpečnostního skla CONNEX 33.1, které se velmi snadno čistí. Zákazníkům nyní nabízíme také jedinečný program poprodejního servisu …JEŠTĚ VÍCE PÉČESM, který zahrnuje prodlouženou pětiletou záruku, bezplatnou kontrolu funkčnosti výrobku v prvních 18 měsících od zakoupení a METEO balíček s pojištěním a systémem výstražných SMS zpráv.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS SMART CITY FAIR
25.-26.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště