Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

ALTOtec, s.r.o.

 

Společnost ALTOtec oficiálně zastupuje firmu Vinylit Fassaden GmbH v České republice a nabízí Vám kompletní sortiment odvětrávaných fasád - vinyTherm, vinyStone, vinyBrick, vinyPlus, vinyTop. Nabízíme odbornou montáž a řešení pro menší i větší objekty - od rodinných domů po bytové domy, nemocnice, školy, atd.  Fasádní systémy Vinylit jsou mnohem efektivnější volbou než zateplení polystyrénem - kontaktní fasádou.

O firmě Vinylit
Firma Vinylit Fassaden GmbH se sídlem v německém Kasselu  vznikla  v roce 1972.  Tedy  již  více  jak  40 let  je  dlouholetým a tradičním  výrobcem fasádních montovaných odvětrávaných systémů. Firma Vinylit si zakláda na přísném dodržování technologických postupů při výrobě, preciznosti a kvalitě. Tyto aspekty se promítají ve všech produktových řadách fasádních systémů, kterými je po celé Evropě obloženo na desítky milionů metrů čtverečních. Fasády Vinylit jsou vždy dobrou volbou!

Expozice na IBF 2013
Naši expozici naleznete v pavilonu F –  číslo 71. Prezentován bude kompletní sortiment odvětrávaných fasád německého výrobce firmy Vinylit Fassaden GmbH. Tyto fasády uvidíte „na živo“ v ploše. Vážným zájemcům nabízíme na místě akční zvýhodnění na všechen sortiment. Zodpovíme Vaše veškeré obecné a technické dotazy.

Navštivte také naši webovou sekci FASÁDNÍ SYSTÉMY a vyberte si z naší nabídky.

PROVOZOVNA, KANCELÁŘ A SÍDLO SPOLEČNOSTI:
Hudcova 533/78c
(budova Prototypa, 3. poschodí)
612 00 Brno
tel.: 539 012 730
e-mail: info@altotec.cz
www.stavebni-prvky.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS SMART CITY FAIR
25.-26.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště