Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

A – Z PLOTOVÉ CENTRUM, spol. s r.o.

 

Sníte o tom v každé vteřině, mít krásně oplocenou zahradu?
Pak chtějte jedině, kvalitní ploty z Rajhradu!

Společnost A – Z PLOTOVÉ CENTRUM, spol. s r.o., se sídlem v Rajhradě u Brna, byla založena v roce 1997 a v loňském roce oslavila 15. výročí působnosti na českém trhu. Patříme mezi největší společnosti specializované na komplexní dodávky oplocení v České republice.
Jak už samotný název napovídá, naše firma se zabývá oplocením od A až po Z. Nabízíme kvalitní plotové systémy společnosti BETAFENCE, zámky společnosti LOCINOX a pohony a kování od společnosti GENIUS. U nás si vybere opravdu každý!
Naleznete u nás bohatý výběr ze sortimentu oplocení a souvisejícího příslušenství. Počínaje čtyřhrannými drátěnými pletivy pro takové to domácí oplocení, přes chovatelská pletiva a lesní oplocenky, až po svařované sítě a průmyslové panely, které splňují nároky nejvyššího stupně zabezpečení. Protože ne vždy je nutno plotovými panely oplotit celý pozemek, často se používají pouze pro oplocení přední části domu v kombinaci s levnějším pletivem pro oplocení zadní části domu a zahrady. Ke všem nabízeným druhům oplocení samozřejmě nabízíme veškeré související komponenty (např. sloupky, vzpěry, dráty, příchytky aj.) a montážní nářadí. Poradíme Vám jak s výběrem a montáží oplocení, tak s výběrem vhodné vchodové branky nebo vjezdové brány. V případě požadavku na soukromí a zvýšenou bezpečnost dodáváme taktéž zastiňovací textilie, podhrabové desky a ostnaté a žiletkové dráty.
Neváhejte kontaktovat odborníky z oboru, rádi Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na dodávku materiálu i montáž oplocení přesně podle Vašich představ. Vše o plotech a právě probíhajících akčních nabídkách se dozvíte na našich internetových stránkách.

Navštivte nás na IBF - pavilon P, expozice 175.

HLAVNÍ PROVOZOVNA
Městečko 9, 664 61 Rajhrad
Tel.: + 420 547 231 211
e-mail: info@oploceni.cz
www.oploceni.cz

POBOČKA
U Mototechny 89, 251 62 Mukařov
Tel.: + 420 725 356 015
e-mail: praha@oploceni.cz
www.oploceni.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS SMART CITY FAIR
25.-26.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště