Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

Havlíček: neustálé změny pravidel škodí živnostníkům

23.4.2013

Klíčovou záležitostí pro přežití a rozvoj malých a středních stavebních podniků je jejich financování. Firmy se totiž potýkají s nedobytnými pohledávkami. Řekl to na fóru Budoucnost malých a středních podniků v českém stavebnictví Karel Havlíček, předseda Asociace malých a středních podnikatelů a živnostníků ČR.

Havlíček: neustálé změny pravidel škodí živnostníkům

Energetický štítek už má mít v současnosti každá budova

23.4.2013

Energetické štítky budov, které jsou povinné od letošního 1. ledna, si člověk může představit jako certifikát, který informuje jakou má jeho nemovitost spotřebu energie. Funguje na podobné bázi jako třídy, které v současnosti už rozlišujeme mimo jiné u domácích spotřebičů, například u praček či ledniček.

Celosvětovým trendem je zachovat průmyslové stavby

23.4.2013

Celkovým počtem, osobitým charakterem, různorodostí, ale i náročností projektových a technických řešení, představuje transformace opuštěných výrobních budov a areálů důležité téma současného stavebnictví. Vyplynulo to z konference Nový život opuštěných staveb – Industriální stopy, která se konala v rámci Stavebních veletrhů Brno.

Celosvětovým trendem je zachovat průmyslové stavby

Na obnovu brownfieldů stojí za to vynakládat peníze

23.4.2013

O způsobech financování konverzí se hovořilo na konferenci Nový život opuštěných staveb – Industriální stavby, která se uskutečnila v rámci Stavebních veletrhů Brno. Například na dekontaminaci brownfieldů (největší náklady na realizaci) je možné čerpat dotace z několika programů, ať už českých nebo evropských.

Na obnovu brownfieldů stojí za to vynakládat peníze

Klient musí být chráněn při koupi domu či bytu

23.4.2013

Od začátku letošního roku jsou povinné energetické štítky budov. Skončila totiž výjimka o této povinnosti, kterou měla Česká republika povolenou EU. Jde o ochranu kupujících různé budovy, rodinné domy apod. Na toto téma se hovořilo na konferenci Hodnocení energetických vlastností budov, která se uskutečnila v rámci Stavebních veletrhů Brno.

Úspory energií a možnosti jejich financování na Stavebních veletrzích Brno

23.4.2013

Od 23. do 27. dubna se brněnském výstavišti koná další ročník Stavebních veletrhů Brno, které opět po roce přinesou ucelené informace ze světa úspor energií a možností jejich financování. S problematikou energeticky úsporného stavění se návštěvníci setkají jak na stáncích jednotlivých vystavovatelů, v doprovodném programu veletrhu, tak i v poradenských centrech státních institucí a oborových asociací.

Úspory energií a možnosti jejich financování na Stavebních veletrzích Brno

Co přinese veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno?

23.4.2013

Od 23. do 27. dubna se na brněnském výstavišti uskuteční první ročník veletrhu DSB - Dřevo a stavby Brno, který přinese ucelenou prezentaci dřevěných staveb, konstrukcí a souvisejících oborů. Za všechny vystavovatele můžeme například jmenovat firmy: ATRIUM, Avanta Systeme, DOMY D. N. E. S., EKOPANELY, ELK, Fermacell GmbH, MS HAUS, QUICKHAUS, VESPER FRAMES a mnozí další.

Co přinese veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno?

ISOVER zve na konferenci Projektování na nové energetické standardy

22.4.2013

Isover vás zve na odbornou konferenci Projektování na nové energetické standardy. Konference se koná ve dvou termínech, a to ve čtvrtek 25. 4. 2013 při příležitosti Mezinárodního stavebního veletrhu IBF 2013 v Brně a ve středu 29. 5. 2013 v Praze.

ISOVER zve na konferenci  Projektování na nové energetické standardy

Nový Freedomek pro velkou rodinu i dům vybavený IKEA za cenu městské garsonky

19.4.2013

Novinkou letošního jara v oblasti technologicky vyspělých dřevostaveb je nový Freedomek o rozloze 113 m2. O unikátní dům navržený uznávaným architektem Markem Janem Štěpánem mají zájem rodiny i firmy po celém světě. Další novinkou je spolupráce s obchodním domem IKEA Zličín i nové servisní oddělení. Klienti tak mohou získat služby na klíč od nákupu pozemku přes zajištění stavebního povolení až po vybavení interiéru dle jejich přání a snů.

Nový Freedomek pro velkou rodinu i dům vybavený IKEA za cenu městské garsonky

Poradenství bude opět gratis – na veletrhu IBF

18.4.2013

Potřebujete zkonzultovat svůj projekt nebo vás zajímá konkrétní věc související s pasivnímu domy? Přijďte se poradit! Centrum pasivního domu bude mít na veletrhu IBF 2013 jako již tradičně poradenský stůl o pasivních domech, kde se vystřídá řada zkušených odborníků z různých oborů.

Poradenství bude opět gratis – na veletrhu IBF

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS
25.-28.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště