Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-27.4. 2013

Mezinárodní stavební veletrh

Předběžná závěrečná zpráva Stavebních veletrhů Brno a souběžně konaných veletrhů DSB, MOBITEX, ENVIBRNO, URBIS INVEST a TECHNOLOGIE

27.4.2013

Stavební veletrhy Brno a Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX přinesly ucelené informace ze světa stavebnictví, technického zařízení budov a vybavení interiéru. Odborné veletrhy ENVIBRNO, URBIS INVEST a URBIS TECHNOLOGIE doplnily prezentovanou problematiku o nabídku investičních a inovačních příležitostí, komunální techniku a stále aktuální aspekty ochrany životního prostředí. Letošní novinkou bylo konání veletrhu DSB – Dřevo a stavby Brno, který představil dřevěné montované domy a související obory.

Předběžná závěrečná zpráva Stavebních veletrhů Brno a souběžně konaných veletrhů DSB, MOBITEX, ENVIBRNO, URBIS  INVEST a TECHNOLOGIE

Děláme věci tak, jak se dělat mají

27.4.2013

Společnost DŘEVO-PRODUKT SV, spol. s r.o. se zúčastnila 18. ročníku stavebního veletrhu v Brně. Kladné hodnocení průběhu veletrhu vystihuje vyjádření jednatele firmy ing. Oldřicha Václavka: „ Jsem velmi spokojen s průběhem veletrhu, neboť se nám opět potvrdilo naše firemní motto „DĚLÁME VĚCI TAK, JAK SE DĚLAT MAJÍ!“

Děláme věci tak, jak se dělat mají

Je libo dětské hřiště, průlezky či pískoviště?

26.4.2013

Navštivte Stavební veletrhy Brno! Děti a jejich rodiči si mohou vybrat z pestré nabídky dětských hřišť - různých převážně dřevěných průlezek, pískovišť, houpaček, skluzavek a dalších hracích prvků pro dětská hřiště například od firem Dřevoartikl, Tomovy parky a dalších.

Je libo dětské hřiště, průlezky či pískoviště?

Vyberte si svoji koupelnu snů

26.4.2013

Chcete si zrekonstruovat koupelnu, hledáte inspiraci? Navštivte Stavební veletrhy Brno a stánky našich vystavovatelů! Z široké nabídky značek si můžete vybrat na stáncích firem Koupelny pro Brno, PTÁČEK – velkoobchod, SIKO KOUPELNY.

Vyberte si svoji koupelnu snů

Bezpečnost a dlouhá životnost je pro dětská hřiště alfou a omegou

26.4.2013

Současná moderní dětská hřiště by měla splňovat řadu náročných požadavků. U všech konstrukcí musí striktně dodržovat předpisy stanovené mezinárodní normou pro herní prvky EN 1176:2008. Důraz je stále více kladen na bezpečné herní prvky, kvalitní herní sestavy, atraktivitu hřiště jako celku a dodržování přísných bezpečnostních norem.

Nová tepelná čerpadla, úsporné ovládání otopných těles a využití energetického managementu

26.4.2013

Cech topenářů a instalatérů ČR uspořádal v rámci Stavebních veletrhů seminář zaměřený na snižování energií. Bohuslav Hamrozi, prezident Cechu topenářů a instalatérů ČR uvedl, že cech disponuje pracovníky na pozicích projektantů, energetických specialistů atd. Řada montážních a realizačních firem nejen tato zařízení instaluje, ale i provozuje, proto byl tento seminář zorganizován.

Výsledky celostátní soutěže Výrobek roku 2013

26.4.2013

Součástí doprovodného programu Stavebních veletrhů Brno bylo i vyhlášení výsledků již sedmého ročníku soutěže „Výrobek roku“, kterou pořádají společně vydavatelství VEGA Hradec Králové a Institut udržitelné výstavby Brno.

Výsledky celostátní soutěže Výrobek roku 2013

Rekonstrukce od A do Z na Stavebních veletrzích Brno

26.4.2013

Jedním ze zvýrazněných témat Stavebních veletrhů Brno, které se konají od 23. do 27. dubna na brněnském výstavišti, je problematika rekonstrukcí, především panelových domů a bytů.

Rekonstrukce od A do Z na Stavebních veletrzích Brno

Brněnské výstaviště rozkvetlo

26.4.2013

Všichni milovníci zahradničení by se měli vypravit na brněnské výstaviště, kde se koná první ročník projektu Zahrada a hobby. Návštěvníci zde získají nejenom inspiraci z praktických ukázek nebo z připravených případových studií, ale i si okrasné dřeviny, balkonovky, trvalky a další květiny koupit a odnést rovnou z brněnského výstaviště.

Brněnské výstaviště rozkvetlo

Šance jak udělat ze starých domů nízkoenergetické

26.4.2013

Rčení, se starým domem jsou jen starosti, lepší je jej zbořit a postavit nový, už neplatí. Musí však jít o modernizaci domu na pasivní. Tato modernizace vzhledem k dnešní praxi ve stavebnictví poskytuje mnohem vyšší komfort než běžné novostavby, a to při nižší spotřebě energie. Hovořilo se o tom na Stavebních veletrzích Brno v expozici Centra pasivního domu.

Šance jak udělat ze starých domů nízkoenergetické
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS SMART CITY FAIR
25.-26.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště