Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrhy Brno
25.-28.4. 2018

Stavební veletrh

Inteligentní a bezpečná domácnost v praxi

Audiovizuální technika, špičkové domácí spotřebiče a stylový nábytek jako součást moderního, pohodlného a bezpečného domu s možností ovládání jednotlivých atributů prezentovanými řídícími systémy. To vše bude nejenom k vidění, ale především k vyzkoušení v reálných podmínkách na expozici v pavilonu F.

Ta bude představovat vzorovou inteligentní domácnost, kde můžete tabletem nebo telefonem ovládat například domácí spotřebiče, osvětlení, tepelné čerpadlo a další atributy.

Projekt představí také elektromobil integrovaný do energetiky domu jako kompenzátor výkyvů spotřeby, nabíjený solárními panely spolu s hlavními bateriemi domu.

Nebude chybět ani odborný doprovodný program pro architekty a projektanty - seminář Vnitřní rozvody elektronických komunikací se uskuteční v rámci Stavebních veletrhů Brno dne 26. 4. 2017 od 14.00 hodin v sále P4 pavilonu P. Více informací naleznete zde

Partnery projektu jsou společnosti ABBArettiCarmen FloraJasykoMaroukPražská energetika a Veletrhy Brno.

Chcete mít aktuální informace? Sledujte nás na Faceboku!
Nebude chybět ani odborný doprovodný program pro architekty a projektanty - seminář Vnitřní rozvody elektronických komunikací se uskuteční v rámci Stavebních veletrhů Brno dne 26. 4. 2017 od 14.00 hodin v sále P4 pavilonu P. Více informací a registraci naleznete zde

Partnery projektu jsou společnosti ABB, Aretti, Carmen Flora, Jasyko, Marouk, Pražská energetika a Veletrhy Brno.

Chcete mít aktuální informace? Sledujte nás na Faceboku!
 Datum: 29.4.2017 14:49:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS
25.-28.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště