Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrhy Brno
25.-28.4. 2018

Stavební veletrh

Chystáte se stavět? Rekonstruovat? Nebo kupovat nový nábytek?

 

Chystáte se stavět? Rekonstruovat? Nebo kupovat nový nábytek?

Zastavte se do nezávislých odborných poradenských center, kde poskytnou cenné rady a informace renomovaní odborníci. Navíc zdarma! Jejich návštěvou tak získáte možnost porovnání různých alternativ řešení konkrétních plánů na stavbu či rekonstrukci. Stranou pozornosti nezůstane ani problematika technického zařízení budov nebo bydlení v dřevostavbě a ochrana dřeva. Samostatnou kapitolu pak tvoří moderní a vkusné vybavení interiéru a výběr kvalitního, zdravotně nezávadného nábytku.

 

Nová zelená úsporám a Operační program Životní prostředí
Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR představí na Stavebních veletrzích Brno novinky v programech Nová zelená úsporám a Operační program životní prostředí. Kde? Pavilon P, stánek 154.

 

Nové materiály, technologické postupy, úspory energií, aktuální legislativa

Aktuální informace o správných technologických postupech, aplikaci právních norem či energeticky úsporném stavění. Se všemi aspekty stavby či rekonstrukce poradí nezávislé Stavební poradenské centrum České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě. Kde? Pavilon P, stánek 152.

 

Inteligentní a bezpečná domácnost v praxi

Špičková audiovizuální technika, domácí spotřebiče, ale i žaluzie, osvětlení nebo tepelné čerpadlo jako součást moderní domácnosti ovládané mobilním telefonem nebo tabletem. Přijďte se nejenom inspirovat, ale především vyzkoušet ovládání jednotlivých atributů řídícími systémy Crestron a KNX. KDe? Pavilon F, stánek 062.

 

Voda, topení, plyn, instalace i obnovitelné zdroje energie a kotlíkové dotace

V centru pozornosti poradenského centra Cechu topenářů a instalatérů budou jak voda, topení, plyn, instalace, tak i obnovitelné zdroje energie nebo i tzv. kotlíkové dotace. Kde? Pavilon P, stánek 153.

 

Ochrana dřeva a dřevostavby

Pro všechny otázky z oboru dřevostaveb a ochrany dřeva je připraveno poradenské centrum Asociace dodavatelů montovaných domů. Kde? Pavilon P, stánek 106

 

Centrum pasivního domu nabídne nejenom dobré rady

Nechejte si poradit od expertů na pasivní domy - nezávisle, zkušeně a bezplatně. U našich poradenských stolů se vystřídá řada zkušených odborníků na pasivní domy z různých oborů - architekti, projektanti, stavitelé, energetičtí poradci, experti na větrání, vzduchotěsnost, experti na dotace a financování. Kde? Pavilon P, stánek 084

 

Krásná, zdravá a rozkvetlá zahrada

Milovníci zahradničení najdou inspiraci z předpřipravených ukázek, ale i dobré rady nejenom pro kvetoucí záhony a zdravou zahradu. Letošní novinkou je zapojení prvku vody, užitná zahrada a bylinky.

Kde? Na volné ploše K - mezi pavilony P a F.

 

Zdravotně nezávadný sedací a lehací nábytku
Tak, aby záda nebolela a cena odpovídala kvalitě a především zdravotní nezávadnosti poradí odborníci z Cechu čalouníků a dekoratérů. Kde? Pavilon F, stánek 001.

 

Kvalitní nábytek a představení tradičních českých výrobců nábytku

V poradenském centru Klastru českých nábytkářů získáte ucelené informace nezbytné k nákupu kvalitního nábytku a získáte přehled o českých výrobcích nábytku. Kde? Pavilon F, stánek 065.

 

Technologie a Design

Špičkovou audiovizuální techniku jako plnohodnotnou součást interiéru představuje projekt Studia Jasyko Technologie a Design. Kde? Pavilon F, stánek 062.

 

Grand Prix MOBITEX

Neotřelý pohled studentů vysokých škol na design a nábytek. Kde? Pavilon F, apendix

 

Datum: 29.4.2017 19:26:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS SMART CITY FAIR
25.-26.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště