Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

Stavební veletrhy Brno
26.-29.4. 2017

Stavební veletrh

Ytong na Stavebním veletrhu 2017 - poradenství, praktické ukázky i prodejní akce

 

Na Stavebním veletrhu Brno se mezi výrobci materiálů představí stavební systém Ytong. Návštěvníci uvidí na postaveném fragmentu celé portfolio produktů, které zahrnuje stavební díly od základů až po střechu a komín. Nově byl doplněn také o prvky pro povrchovou úpravu vnějších i vnitřních stěn. Zájemci o výstavbu či rekonstrukci mohou využít bezplatného technického poradenství a přijít například probrat řešení svého projektu domu. Po celou dobu veletrhu také probíhají předváděcí akce, v nichž je možné vyzkoušet si aplikaci omítek a zpracování materiálu. Akci provází také mimořádně výhodná obchodní nabídka některých produktů systému.

 

Letošní novinky v sortimentu Ytong

Nová vnitřní omítka tepelněizolační a vnitřní stěrka hlazená byly vyvinuty speciálně pro práci s Ytongem. Zlepšují tepelněizolační vlastnosti stěny a přispívají k celkové kvalitě provedení stavby. Žaluziový kastlík slouží k bezproblémové instalaci žaluzií většiny výrobců na našem trhu. Je vyroben z Purenitu, který je voděodolný, trvanlivý a neobsahuje škodlivé chemické látky. Nyní vstupuje na trh zakládací tvárnice Ytong Start. Je určena pro zakládací řadu tvárnic nejen pro stavby z pórobetonu, ale také pro stěny z běžného cihelného zdiva nebo lehkého betonu. Použití zakládací tvárnice snižuje riziko vzniku plísní v kritických detailech a zlepšuje izolační vlastnosti paty stěn. Také například doplňuje výškový modul stěn. 

K systémovému prvku schodištních stupňů na míru přibyla i schodišťová konzola, díky níž se zvětší užitný prostor pod schodištěm. Je určena pro jednoduchou a bezpečnou montáž pro schodiště do šířky 1 200 mm.


Ytong – značka pro kompletní řešení stavby od projektu po realizaci

Kompletní stavební systém Ytong nabízí ucelené řešení pro ekonomicky i ekologicky šetrné stavění. Výrobce navíc poskytuje řadu odborných služeb, mezi něž patří poradenství při projektu, včetně jeho přepracování pro realizaci z Ytongu. Tepelněizolační vlastnosti Ytongu také umožňují dosáhnout nízkoenergetického až pasivního standardu i s jednovrstvým zděním bez zateplení. S použitím masivní střechy Ytong pak lze zajistit celoroční tepelný komfort i bez klimatizace. Díky tomu stavby splňují i nároky na plánované normy dalšího snížení energetické náročnosti budov, které se dotknou i energie spotřebované na ochranu proti přehřívání. 


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště