Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

Stavební veletrhy Brno
26.-29.4. 2017

Stavební veletrh

TOMTON představí radiátory nové generace

 

 TOMTON je mladá, ryze česká firma, která vznikla za účelem vývoje, výroby a prodeje radiátorů nové generace. S našimi radiátory je vytápění vašich domovů nejenom energeticky úsporné, ale i ekologické. Zaměřili jsme se na vývoj technologicky převratných radiátorů a otopných těles s využitím funkčnosti, bezpečnosti a preciznosti některých postupů z automobilového průmyslu.

Vývoj byl velmi náročný, spolupracovala při něm řada odborníků z technických vysokých škol, z průmyslového designu a z oblasti vytápění. Po celá léta byly všechny výsledky poctivě testovány a ověřovány jak ve špičkových vědeckých pracovištích a laboratořích, tak v praxi, při vytápění různých typů interiérů. Našimi produkty tak boříme stávající mýty o klasickém vytápění.Naše radiátory jsou nové svým technologickým řešením i zakomponováním elektroniky do jejich běžného provozu - integrovaná regulace výkonu systémem OneTOUCH Heating system®. Za zmínku také stojí patentovaná konstrukce výměníku – srdce radiátoru. Co naše radiátory dále odlišuje, je snaha o snížení ekologických vlivů na naše životní prostředí, a to jak při jejich provozu, kde je možné dosahovat až 20 % úspor oproti běžným radiátorům, tak při jejich výrobě, kdy převládá snaha používat ekologické materiály nebo recyklovatelné komponenty. 

Radiátory TOMTON jsou moderní, inovativní a designové. Vyrábí se v nejrůznějších tvarech a barevných provedeních. Jejich výjimečnost potvrzuje také naše vítězství s radiátorem R4 v prestižní soutěži Red Dot Award 2017. Díky výjimečnému řešení principu vytápění je tak možné přinést do interiérů nový design a nechat Váš radiátor vyniknout nebo naopak jej zakomponovat do dřevěné nábytkové sestavy.

Více informací naleznete zde nebo na našem stánku 130 v pavilonu P.

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště