Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

Stavební veletrhy Brno
26.-29.4. 2017

Stavební veletrh

STEGU - kamenné obklady do interiéru i na fasádu

 

Kamenné obklady od výrobce STEGU® jsou jedinečné jako designový prvek, který v důsledku svých barev, tvarů a textur doplňuje jakýkoliv typ použité architektury. Umělé obklady STEGU® mají propracovaný vzhled, aby byly k nerozeznání od přírodního kamene. Možnost dokonalé struktury vychází z automatizované výroby obkladů, která nám jako jedinému výrobci v Evropě zajišťuje hlavní pozici na trhu s imitacemi kamenných obkladů. Ruční zpracování povrchu kamene využívá přírodních barev a pigmentů.

UMÍME I LÍCOVÉ CIHLOVÉ OBKLADY - KLINKER PÁSKY

Rozsáhlý sortiment STEGU® zahrnuje mimo betonových a sádrových obkladů, také přírodní kamenné obklady, které přinesou do vašeho domova kouzlo přírody a zajistí výrazný doplněk v architektuře. Nevyrábíme však pouze imitace kamenných obkladů, ale také cihlové klinker pásky, které jsou díky vysoké kvalitě použitých surovin extrémně odolné a zároveň splňují přísné požadavky na vizuální vzhled. Naše obklady mají ve svém sortimentu více než 70 odlišných odstínů a struktur, vše připravené skladem pro rychlé dodání klientovi za zajímavou cenu. Zaujměte přírodním designem kamene značky STEGU®.
INOVATIVNÍ VÝROBA I TRADIČNÍ HODNOTY. SPOLEČNOST STEGU® ZNÁ CELÝ SVĚT.

Firma STEGU® je na trhu již přes 20 let. Vše začalo roku 1993, v polské obci Jelowa, kde vznikl v hlavách otce a jeho synů nápad založit firmu na výrobu obkladů. Tento nápad předcházelo zaznamenání nedostatku imitace kamenných obkladů v Polsku, ale také v celé Evropě. Po dlouhých dvaceti letech inovací a výroby obkladových materiálů je firma známá nejen v Polsku, ale i v Evropě. Obklady výrobce STEGU® však nalezneme po celém světě. Firma také v současné době inovuje svou tvář, představuje nové logo a vizuální identitu.
RYCHLÝ ROZVOJ FIRMY ŠEL RUKU V RUCE S INOVACEMI

Firma se po svém založení rozvíjela rychle. Z malé rodinné firmy se stala vedoucí společnost v zemi a známá evropská značka. I nyní je stále vyvíjen nejen sortiment produktů a design, ale také si dáváme za cíl vyvíjet nové metody výroby. Přesto tyto moderní technologie kombinujeme s formami tradiční výroby.
JAK VYPADÁ FIRMA DNES

V současné době může STEGU® svým zákazníkům nabídnout širokou škálu kvalitních produktů, které jsou kombinací stylu, variací a také umělecké tvorby. Například dekorace jsou obohaceny o uměleckou práci, která skvěle doplní jakoukoliv architekturu a vylepší ji o vkusné prvky. STEGU® neustále rozvíjí nové nápady, produktové řady a technologie.

Naším hlavním cílem je použití a vývoj inovací bez zásahu do hodnot, které nabízí tradice. Firma STEGU® je společností s osobním přístupem ke svým zákazníkům, kteří společnost obdarovávají svou důvěrou ve známou evropskou značku. Jedním z nejlepších ukazatelů kvality jsou četné ceny a ocenění, které firma obdržela.
DESIGNOVÉ PRVKY I TRADIČNÍ POSTUPY NÁM ZAJIŠŤUJÍ PRVNÍ MÍSTO NA TRHU 

Námi vyrobené kamenné obklady jsou jedinečné i jako designový prvek. Umělé obklady naší společnosti mají propracovaný vzhled, který je k nerozeznání od přírodního kamene. Jako jediná firma v Evropě vycházíme z automatizované výroby obkladů. To nám zajišťuje hlavní pozici na trhu s kamennými obklady.INSPIRACE Z PŘÍRODY 

STEGU® je dnes již velkou světovou firmou, ale stále čerpá z tradičních zásad a hodnot, na čemž staví svůj potenciál. Naše obklady naleznete na všech světadílech v mnoha podobách, ať už jako doplňky architektonických fasád, teras, plotů nebo uvnitř domova zákazníků jako doplněk interiéru u obložení krbů, obývacích pokojů a kuchyní. Výroba produktů probíhá pomocí inovativního procesu, který využívá pouze přírodní barviva. Díky tomu jsou výsledkem produkty nejvyšší kvality, které jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí.

STEGU® je rodinná firma s tradicí plnou energie a chutí k rozvoji. Díky využití inovativních technologií jsme navíc výrobcem, který dbá na ekologičnost, protože výrobní materiály STEGU® mají snížený dopad na ekologii a přírodu.


NAŠE SPOLEHLIVOST SE STALA ZNÁMKOU KVALITY 

Oproti konkurenci jsme schopni zboží dodat rychle a spolehlivě. Díky našemu způsobu výroby totiž vyprodukujeme i 2000 m2 obkladů denně. Výrobní automatické stroje produkují výrobky s ohledem na ekologii, spaliny, páry nebo odpadní látky. Zákazník si navíc kupuje zboží i známé celosvětové firmy a největšího výrobce v Evropě, což je samo o sobě známkou jistoty a kvality.

Více informací naleznete na našich stránkách nebo v přiloženém materiále.

 

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště