Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

Stavební veletrhy Brno
26.-29.4. 2017

Stavební veletrh

Sokol-okna-dveře-vrata s.r.o.

 

Rodinná firma Sokol působí na trhu již od roku 1994. V roce 2003 jsme rozšířili naši nabídku o plastová, dřevěná a hliníková okna a dveře, dále veškerý jejich servis. Jsme schopní pokrýt zakázky po celém území ČR. Specializujeme se na výrobu a montáž plastových oken, stínící techniky a veškerých doplňků s touto činností souvisejících, v neposlední řadě je naší službou i realizace interiéru.Nabízíme vnitřní dveře od několika výrobců a z mnoha materiálů. Dále se věnujeme montáži střešních oken a půdních schodů značky FAKRO. V našem sortimentu jsou také Garážová vrata od několika významných evropských výrobců. Dále dodáváme a montujeme venkovní rolety, žaluzie a markýzy značky Climax, posuvné, otvíravé a pevné sítě proti hmyzu, veškeré vnitřní stínění, žaluzie a roletky.

 

Plastová okna a dveře

Nabízíme plastová okna profilu Veka. Profily jsou přiváženy přímo z Německa. Veka vyrábí pouze a jenom profily kvalitativní třídy A. Veka patří mezi přední okenní profily v Evropě. Okna Veka vyráběná z profilů třídy A, vyznačující se nízkou náchylností na poškození a vynikající odolností proti změnám teploty, v porovnání s jinými plastovými okny. Silné stěny profilů zajišťují vynikající statiku dokonce i při denních výkyvech teplot od -2°do 16° C, bez nebezpečí prasknutí. Plastová okna z profilů třídy „A” znamená zvětšenou stabilitu rámů a křídel na ohnutí, zkroucení a také lepší odolnost proti vloupání. Okna Veka znamenají také zvukový komfort díky účinné potlačení hluku přicházejícího z vnější strany.


Dřevěná okna a dveře

Dřevěná okna jsou nejen krásná a trvanlivá,  umožňují vám také dostat se blízko k přírodě, nevycházejíc  z domácího pohodlí. Přírodní suroviny - dub, borovice nebo exotické meranti ve vybrané barvě oteplí vzhled, dokonale zvýrazní barvu fasády a dá jí svůj individuální charakter. Uvnitř místnosti se dřevěná okna postarají o rodinné teplo a začlení se do bytového prostoru. Robustní profily 68, 78 a 92 mm našich dřevěných oken zaručují vynikající tepelné parametry ve variantách s různými druhy zasklení. Okna Ecoline, Thermoline a Ecotherm se postarají o bezpečnost a estetiku vašeho domova.

 

 

 

Hliníková okna a dveře

Naše okna a hliníkové konstrukce vytváříme na základě systémů Ponzio a Aliplast. Splňují přísné požadavky, pokud jde o energetickou úspornost, bezpečnost a pohodlí tak, aby každý mohl cítit jistotu ve svém vlastním domu, kanceláři nebo zimní zahradě. Hliníková okna a dveře naší firmy spolutvoří obraz moderní architektury, a inovativní systémová řešení. Určují trendy v konstrukcích okno-dveřních použitelná pro různé účely. Mezi bohatou nabídkou oken, dveří, fasád zajišt’ujeme také, stojící za zmínku, ohnivzdorná řešení.

 

Interiérové dveře

Dodáváme dýhované vnitřní dveře v několika variantách. Ve většině modelových řad jsou vyráběny dveře laminátové, foliované a lakované (bílá nebo odstín dle vzorníku RAL). Všechny dveře mají kvalitní smrkový rám s výztuhami v rozích. Dveře dodáváme také v posuvném provedení. Modely zahrnují standardní nabídku. Na základě dohody lze dodat atypické provedení dveří, včetně atypických rozměrů.

 

Garážová vrata

Nabízíme vrata od několika významných evropských výrobců. Garážová vrata jsou vyráběna v širokém sortimentu od cenově výhodných neizolovaných vrat až po plně izolovaná v různých designech a barevných odstínech. Nabízíme garážová vrata několika designech s různou povrchovou úpravou. Tyto firmy patří k největším distributorům sekčních průmyslových a garážových vrat Evropě. Dále firmy dodávají i pohony vrat a bran, komponenty na brány, rychloběžná vrata, těsnící límce, vyrovnávací můstky a příslušenství.

 

Venkovní rolety

Venkovní rolety jsou nejdokonalejším systémem zabezpečení jak před atmosférickými podmínkami, tak i před nežádoucí inherencí. V naší nabídce naleznete venkovní rolety hliníkové a látkové.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanější exteriérovou stínící technikou. Tyto žaluzie umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Umístěním žaluzií do exteriéru nejúčinněji ovlivníte tepelné klima v interiéru. Žaluzie mohou být ovládány klikou, šňůrou nebo elektropohonem 230V/50Hz. Motorové provedení má výhodu v možnosti zapojení do centrálního elektronického systému řízení. Pokud není stavebně připraveno jinak, jsou obvykle žaluzie doplněny krycími plechy pohledově ukrývající svazky vytažených žaluzií. Používají se k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů. Dále jsou tyto žaluzie vhodným řešením pro zastínění pásových oken administrativních budov a komerčních objektů.

Markýzy

Markýzy jsou určené pro zastínění velkých terasových prostor nebo balkonů. Materiály používané pro výrobu markýz jsou z akrylové, impregnované tkaniny, vysoké kvality dostupné v široké škále barev.

Moskytiéry

Síť je vyrobena z hliníkového předpjatého profilu, který zaručuje trvalé vypnutí síťoviny a odolává nepříznivým klimatickým podmínkám. Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, což ji dodává dlouholetou trvanlivost.

Více informací naleznete na našich stránkách

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště