Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

Stavební veletrhy Brno
26.-29.4. 2017

Stavební veletrh

S.O.K. stavební, s. r. o. nabízí montované rodinné domy

 

Společnost S.O.K. stavební, s.r.o. je moderní společnost, která se zabývá výstavbou rodinných a bytových domů, dnes téměř výhradně montovanou technologií z železobetonových prefabrikovaných dílců. Historie developerských projektů ve firmě sahá do roku 1997, kdy byly zahájeny projekty v Třebíči, Jihlavě a Velké Bíteši. Od té doby bylo zrealizováno více než 600 bytů a rodinných domů v různých lokalitách po celé ČR. Aktuálně můžete v nabídce typových montovaných domů najít několik bungalovů, klasických domů s podkrovím i moderních domů.

Montované rodinné domy S.O.K. poskytnou svým majitelům výborné funkční vlastnosti domů za dostupnou cenu. Zakládáme si na vysoké kvalitě montovaných domů, kterou dosahujeme použitím kvalitních materiálů a moderních technologií, ale samozřejmě precizním provedením stavby. To se odráží v celkových tepelně izolačních a akustických parametrech domů, komfortu bydlení a dlouhé životnosti. Dohlížíme na pracovní i výrobní postupy, celý proces je plně pod kontrolou, a to hlavně díky centralizaci výroby prefabrikovaných dílců v naší hale. Výrobou to pro nás ale nekončí. V průběhu montáže a vlastní stavby provádíme odborný dohled v místě realizace. Kvalita odvedené práce na stavbě je zajištěna týmy zkušených pracovníků a systémem řízení kvality.

Výstavba domů montovanou technologií nabízí navíc komfort ve formě rychlosti výstavby. Po výrobě železobetonových prefabrikovaných dílců v hale je montáž hrubé stavby hotová do  dvou týdnů. Dokončení domu na klíč pak trvá do tří měsíců od zahájení prací na stavbě a zákazník se následně může stěhovat do nového domu.

Naším cílem je vytvoření dostupného bydlení pro co nejširší spektrum zákazníků. Efektivními pracovními postupy dosahujeme velmi dobrého výsledku ve srovnání poměru ceny a kvality domu, a to při velice nízkých provozních nákladech našich domů. Zákazníkům navíc garantujeme pevnou konečnou cenu, která je sjednána již při podpisu smlouvy. Ti se potom nemusí  obávat skrytých vícenákladů, o kterých by předem nevěděli, po celou dobu stavby tak mají přehled o svých financích.

V našem katalogu montovaných domů najdete několik typů rodinných domů – bungalovů, klasických domů s podkrovím a trendy, moderních domů. V nabídce jsou domy o dispozicích 2+kk až 6+kk, které je samozřejmě možné doplnit garáží. Typové domy jsme navíc schopni na základě individuálních přání a v rámci možností konfigurace na míru upravovat, s čímž zákazníkům rádi poradí naši architekti a projektanti, kteří pracují na přípravě projektů, vývoji typů a designu našich montovaných domů.

Více informací o nabídce najdete na www.domy.sok.cz. 

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště