Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

Stavební veletrhy Brno
26.-29.4. 2017

Stavební veletrh

LOMAX & Co spol. s.r.o.

 

Firma LOMAX & Co spol. s.r.o., která vznikla v roce 1992, je v současnosti největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a žaluzií v ČR. Sídlo firmy se nachází na jižní Moravě v obci Bořetice. Od svého vzniku si společnost LOMAX & Co spol. s.r.o. klade za hlavní cíl dodávat zákazníkům kvalitní výrobky.

V roce 2000 společnost uvedla do provozu na zakázku nově vyrobenou válcovací linku. Tím se firma stala první společností v České republice, která veškeré panely pro sekční vrata vyrábí sama. Díky tomu se značka LOMAX stala synonymem pro bezpečnost, pevnost a dlouhou životnost.

První pololetí roku 2010 bylo zlomové v dalším rozvoji. Firma LOMAX totiž rozjela nový projekt v podobě hliníkových a plastových oken a vchodových dveří. V roce 2012 Lomax spustil novou linku na výrobu venkovních žaluzií, které jsou od začátku roku 2013 dostupné v celé prodejní síti. 

Specializovaný tým odborných pracovníků a přesná výroba na CNC strojích s využitím nejmodernější techniky je předpoklad pro kvalitní výrobky. Dodavatelé komponentů pro výrobu jsou pouze renomované firmy splňující normy a legislativu EU a jsou vždy špičkou ve svém oboru s garancí kvality.

Novinka na veletrhu:

Vrata nejvyšší kvality - “Lomax Excellent”. Tato vrata jsou vyrobena z vysoce kvalitních komponentů s maximální životností, k čemuž se vztahuje i nadstandardní záruka 10 let. Vnější vzhled vrat lze přizpůsobit jakémukoliv požadavku, rádi tvoříme originální a nová řešení. Díky zakázkové výrobě lze vrata navíc doplnit kreativními nerezovými prvky na přání, prosklením či dalším příslušenstvím. Nejdůležitější prvek u vrat Excellent se skrývá uvnitř garáže. Desítky konstrukčních vylepšení představují v současné době absolutní vrchol v designu, bezpečnosti a kvalitě garážových vrat. Jejich výsledkem je plynulejší a tišší chod vrat, zvýšená bezpečnost při manipulaci a dokonale vyladěný design viditelných komponentů. Vrata Excellent jsou poháněna zcela novým motorem Lomax Exclusive, který německá firma Marantec vyvinula a vyrábí speciálně pro naši společnost. Je výjimečnou kombinací opravdu rychlého chodu vrat a maximální úspory energie. K výjimečnosti vrat Excellent přispívá i jejich ovládání. V nabídce existují klasické dálkové ovladače, možnost otevírání vrat čipem, kódovou klávesnicí, snímačem otisku prstů, mobilním telefonem nebo lze použít systém ovládání HomeLink zabudovaný přímo ve Vašem voze.

Stěžejní produkty firmy Lomax:

  1. GARÁŽOVÁ VRATA - Firma nabízí  rolovací vratasekční garážová vrataposuvná vrata či průmyslová vrata.
  2. PŘEDOKENNÍ ROLETY- Společnost nabízí různé druhy předokenních rolet. Velkým hitem se v současnosti stává instalace rolet s elektrickým pohonem a jejich napojení na centrální systém.
  3. VENKOVNÍ ŽALUZIE- Firma na trh dodává kromě venkovních žaluzií také pohony pro venkovní žaluzie s komfortním dálkovým ovládáním. Kromě toho jsou doplněné čidly reagujícími na slunce a vítr.

Více informací naleznete zde

 

 Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště