Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

Stavební veletrhy Brno
26.-29.4. 2017

Stavební veletrh

IVT ukáže nejprodávanější tepelné čerpadlo roku 2016

 

Společnost IVT ukáže návštěvníkům Stavebního veletrhu v Brně nejprodávanější tepelné čerpadlo v ČR roku 2016 -  model IVT Air X. Vlastnosti tohoto čerpadla z něj udělaly tahouna dotačních programů, při kterých zákazníci IVT získali přes 71 milionů korun.

Tepelné čerpadlo IVT AIR X uvedl švédský výrobce na trh v roce 2014 a způsobil tím malou senzaci. Inteligentní konstrukční řešení, využití nejlepších komponentů a skoro neuvěřitelné parametry v čele s topným faktorem SCOP dosahujícím magické hodnoty 5 učinily z AIR X nejprodávanější model tepelného čerpadla vzduch/voda za rok 2016! Výjimečnost tohoto čerpadla potvrzuje fakt, že ani dva roky po uvedení AIR X na trh, ho žádné jiné konkurenční tepelné čerpadlo v parametrech nepřekonalo.

Návštěvníci Stavebního veletrhu se budou moci seznámit s inovativní konstrukcí, která má za následek dramatické snížení výrobních nákladů, a tím pádem konečně ceny tepelného čerpadla. Bezrámový konstrukční systém EPP snížil počet šroubových spojů o 90 % a hmotnost jednotky spadla o 75 %. Téměř přes noc se tak z IVT AIR X stal bestseller a prodeje vzduchových čerpadel IVT během jednoho roku překonaly drtivou většinu konkurenčních značek specializovaných právě na systémy vzduch/voda.

Zákazníci IVT ušetřili přes 71 milionů

Zákazníci IVT získali v roce 2016 dotace na tepelná čerpadla převyšující 71 milionů Kč. Hlavním zdrojem byly Kotlíkové dotace a Nová zelená úsporám, zaměřené na zmírnění dopadu lidského bydlení na životní prostředí. Úspěšnost zákazníků IVT při získávání dotací z těchto programů je dána programem garance získání dotace, kdy IVT svým zákazníkům pomáhá s celou administrativou a garantuje, že pokud dotaci nezískáte, za přípravu a podání dotace nebudete nic platit.     

Nejvíce našich zákazníků získalo finanční podporu v rámci Kotlíkových dotací, kdy vyměnili starý kotel na uhlí za tepelné čerpadlo vzduch/voda nebo země/voda. Kotlíkové dotace fungují na rozdíl od dřívějších dotačních programů velmi dobře a dotaci může získat prakticky každý, kdo se přihlásí a splní relativně jednoduché podmínky.

IVT poradí jak ušetřit

Pokud se chystáte stavět nový dům a řešíte způsob vytápění nebo chcete rekonstruovat stávající nemovitost a zvažujete efektivnější řešení topení, přijďte na brněnské výstaviště. Ve speciálním přívěsu společnosti IVT se dozvíte vše o tepelných čerpadlech a jejich výhodách, stejně jako o možnostech financování prostřednictvím dotačních programů. Přívěs společnosti IVT Tepelná čerpadla naleznete na venkovní ploše před pavilonem P v rámci prezentace IVT Centra Brno, společnosti Green Technology.

 

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště