Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

Stavební veletrhy Brno
26.-29.4. 2017

Stavební veletrh

Fakulta stavební VUT Brno

 

Fakulta stavební je nejstarší fakultou Vysokého učení technického v Brně s nejvyšším počtem studentů. Nejvyšším rozhodnutím Jeho císař­ského a královského Apoštolského veličenstva Františka Josefa I. byla dne 19. září 1899 zřízena c. k. česká technická vysoká škola Františka Josefa v Brně. Dne 1. listopadu 1899 byla zahájena výuka, a to právě v odboru stavebního inženýrství. Fakulta se nachází v areálu na ulicích Veveří, Rybkově a Žižkově.

Studovat na fakultě je možné v akreditovaných bakalářských, magisterských a doktorských studijních programech, ve kterých studenti získávají nejnovější teoretické a praktické poznatky. Jednotlivé studijní programy jsou uvedeny na www.fce.vutbr.cz v menu Studium, Studijní programy. Kromě studia fakulta nabízí řadu možností využití volného času (např. hudební festival FASTfest, plesy, hokejové a volejbalové souboje, večery s názvem „Úspěšní ze stavárny“ atd.). Fakulta dále nabízí kurzy celoživotního vzdělávání a významně se podílí na vědecko-výzkumné činnosti.

Fakulta disponuje také mo­derním výzkumným Centrem AdMaS (Advanced Materials, Structures and Technologies), které se zaměřuje se na vý­zkum, vývoj a aplikace pokro­čilých stavebních materiálů, konstrukcí a technologií nejen v oblasti stavebnictví, ale i do­pravních systémů a infrastruk­tury měst a obcí. Nové přístroje využívají studentky a studenti při tvorbě svých závěrečných prací. 

Kontakty: 

FAKULTA STAVEBNÍ Vysoké učení technické v Brně, Veveří 331/95, 602 00 Brno, Tel.: +420 541 147 104, Email: info@fce.vutbr.cz


 

 Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště