Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

Stavební veletrhy Brno
26.-29.4. 2017

Stavební veletrh

EVT Stavby představí na veletrhu především výrobu kontejnerových nástaveb

 

Stavební firma EVT Stavby s.r.o. je ryze česká společnost, která působí na trhu více jak dvacet let. Byla založena v období masivního nástupu výstavby telekomunikačních sítí.  V průběhu vývoje společnosti došlo k rozšíření aktivit na celé spektrum stavebních činností. S tímto rozvojem jsou spjaty organizační a personální změny v oblasti řízení a výroby za účelem získávání kvalifikovaných odborníků a aplikování nejnovějších technologií. Na tomto základě pokračuje dynamický rozvoj společnosti.

Mezi hlavní činnosti společnosti patří výstavba ekologických, vodohospodářských, inženýrských, technických a občanských staveb.

Firma se dále zabývá developerskou činností, výrobou kontejnerových nástaveb, prodejem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií značky LOMAX, půjčováním profi nářadí, prodejem technických plynů a provozuje také ruční mytí aut.

Předností společnosti EVT Stavby s.r.o. je realizace a dokončení staveb s precizním provedením všech detailů stavebních objektů, použití kvalitních materiálů, poskytování vysokých garancí na provedené dílo, individuální přístup k zákazníkovi, stabilní partnerství, kreativita a charakterní jednání.

Na veletrhu firma prezentuje především výrobu kontejnerových nástaveb.
 

 

Více informací naleznete zde

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště