Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

Stavební veletrhy Brno
26.-29.4. 2017

Stavební veletrh

Drawbridge s.r.o. je strategickým partnerem společnosti Foxconn LED

 

 Drawbridge s.r.o. je strategickým partnerem společnosti Foxconn LED a distribuuje celou škálu LED osvětlení tohoto výrobce na Českém a Slovenském trhu. Foxconn LED vyrábí kompletní sortiment LED osvětlení od uličního osvětlení, osvětlení sportovišť a parků až po interiérové a průmyslové osvětlení a LED žárovky.  
 

Uliční LED svítidla jsou dálkově ovladatelná přes cloudovou aplikaci a jsou jednou ze součástí Foxconn Smart city konceptu.  Tento koncept je založen na chytrém sloupu, který v sobě integruje nepřeberné množství aplikací využitelných v současném moderním městě. J

edná se kromě osvětlení o integrovaný kamerový systém, velkoplošný LED displej, reproduktory, senzory pro měření nejrůznějších veličin od teploty a vlhkosti po četnost projíždějících automobilů a množství škodlivin v ovzduší. Údaje ze senzorů jsou přes řídící počítač přenášeny do cloudového úložiště k dalšímu zpracování. Součástí chytrého sloupu může být i nabíjecí stanice pro elektromobily, WiFi hot spot,  či SOS modul.

Cílem Drawbridge s.r.o. je nabídnout nejen funkční, ale i cenově dostupné zařízení splňující představy městských a obecních samospráv. Řešení Foxconn LED pro městské osvětlení splňuje veškeré normy a požadavky na tento typ osvětlení a předjímá i trendy a legislativu z oblasti ochrany životního prostředí, které ještě nejsou na stole. Příkladem je filtr modrého světla, který budeme schopni nabízet již ve druhém pololetí tohoto roku.

Více informací naleznete na www.drawbridge.cz

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště