Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrhy Brno
26.-29.4. 2017

Stavební veletrh

Centrální vysavače Jaroslav Valčík

 

Pro byty, rodinné domy, pro komerční a průmyslové objekty

 Přáním snad každého je mít čistý a zdravý domov s minimální pracností při úklidu.

Firma Centrální vysavače Valčík patří mezi významné prodejce vysavačů Beam Electrolux, provozuje e-shop a zajišťuje servis a montáže průmyslových a centrálních vysavačů pro suché i mokré vysávání s působností po celé ČR i v zahraničí.

Proč centrální vysavač? Abyste ochránili zdraví sebe a své rodiny před prachem a alergiemi, zjednodušili si úklid, šetřili čas a stres při úklidu. Centrální vysavače nevíří prach a i nejmenší částečky prachu vyfukují mimo dům.  

Jak systém pracuje? Stačí pouhé zasunutí ultralehké hadice do vysavačové zásuvky, systém se spouští  a veškeré vysáté nečistoty mizí potrubním systémem mimo uklízené prostory přímo do vysavače. A to vše bez nutnosti přenášení těžkého přístroje na elektrické šňůře, protože jednotka centrálního vysavače je umístěna v technické místnosti, kotelně nebo garáži. Lze volit mezi hadicí klasickou, s vypínáním na rukojeti, kterou po vysávání smotáte a pověsíte na věšák a hadicí, která se po úklidu zasouvá do potrubního systému. Vysávací systém využívá pomocníky jako podlahovou štěrbinu, hadici vroom, flexibilní hadici WallyFlex, separátory na vodu a popel z krbu a další… 

Co vám můžeme nabídnout? Vysavače přímo od výrobce, zdarma nezávaznou prohlídku stavby a cenovou kalkulaci, kvalitně provedenou práci za použití originálních dílů, dokompletování jakéhokoli potrubního systému, záruční a pozáruční servis, vstřícné jednání, dvacetileté zkušenosti a zboží k dodání ihned. 

V čem vynikají agregáty centrálního vysavače? Výborná konstrukce, vysoký výkon, malá spotřeba elektrické energie, tichý chod, kvalitní filtrace a jednoduchá manipulace a údržba, rozmanitost ve volbě příslušenství, schopnost vysávat jakékoliv typy povrchů včetně vody a mokrých nečistot. 

Využití v komerčních objektech a průmyslu. Centrální vysavače patří již po dlouhá léta k základnímu vybavení hotelů, penzionů i administrativních budov. Usnadní a zefektivní úklid a tím i výrazně sníží cenové náklady na provoz. Vše, co dříve provádělo několik zaměstnanců úklidové firmy s několika přenosnými vysavači, množstvím čistících prostředků, mokrými hadry a košťaty, zvládne jeden centrální vysavač s jednočlennou obsluhou. Jejich výhody jsou v těchto typech provozů natolik přesvědčivé, že ti, kdo tento vysavač již používají si stěží dokáží představit návrat ke klasické vysávací technice. 

Průmyslové objekty jsou specifickým typem prostorů, které vyžadují z hlediska úklidu stoprocentně funkční a výkonný systém. Centrální průmyslové vysavače nacházejí již řadu let uplatnění v  dílenských provozech, výrobních halách , autoservisech , vozovnách, garážích a dalších průmyslových objektech. Zákazníci požadují vysávání všech druhů povrchů a materiálů různých velikostí a charakterů. Centrální průmyslový systém BEAM ELECTROLUX všechny tyto požadavky splňuje.

Centrální vysavače realizované firmou Jaroslav Valčík jsou pro Vás zárukou vysoké kvality a účinnosti, protože využívají nejmodernější technologie pro úklid Vašeho domova. Systémy realizované firmou Jaroslav Valčík a její spokojení zákazníci jsou toho důkazem.

Shozy na prádlo – dodáváme a montujeme shozy do rodinných domů, shozy průmyslové do nemocnic, domů pro seniory, hotelů, penzionů apod.

Přijďte za námi do našeho veletržního stánku na Stavebních veletrzích Brno, pavilon P přízemí, st.119, rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti.

Kontakt: Jaroslav Valčík, tel.: 605 218 258, www.vysavacecentralni.cz


 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště