Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrhy Brno
26.-29.4. 2017

Stavební veletrh

Arch.Design s.r.o. – jsme architekti a projektanti

 

Arch.Design je etablovaná projekční společnost, která se zabývá širokým spektrem činností v investiční výstavbě. Pro naši práci využíváme projekční systémy BIM, což je nejmodernější systém projektování. Z naší původně malé projekční kanceláře sídlící v Brně, postupně vznikla skupina firem AD Group s působností po celé České republice s přesahem do dalších oborů podnikání.

Kromě Arch.Designu tvoří skupinu AD Group například firma AVRIOINVEST zabývající se developerskými projekty v Brně a okolí. V rámci naší prezentace na stavebním veletrhu se dále představí společnost INVIN, která nabízí své služby v oblasti managementu staveb. Služby realitní kanceláře – prodej developerských projektů naší skupiny AD Group i dalších projektů mimo ni zajišťuje společnost AvrioReal.

Tím, že tvoříme základ skupiny AD Group, dokážeme vhodně využívat synergie jednotlivých společností a nabídnout našim partnerům komplexní služby. Spolehlivost našich služeb je prověřená letitými zkušenostmi ze společně realizovaných projektů.

Náš aktuální projekt, na kterém pracujeme je Bytový soubor Rezidence Juliana v Brně, který je aktuálně ve výstavbě a první etapa by měla být dokončena do konce tohoto roku.

Více o našich projektech na: www.archdesign.cz, www.avrioinvest.cz, www.invin.cz, www.avrioreal.cz

Těšíme se na osobní setkání na Stavebním veletrhu ve dnech 26.-29.4.2017

 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště