Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrhy Brno
26.-29.4. 2017

Stavební veletrh

ABB s.r.o., divize Elektrotechnické výrobky, představí mnoho novinek

 

ABB s.r.o., divize Elektrotechnické výrobky se rozrůstá, a proto naváže v rámci expozice na koncept Jeden dům, jedno řešení, kde najdete kompletní produktovou nabídku potřebnou pro rezidenční sektor. Nabídne inteligentní elektroinstalaci ABB-free@home poprvé v českých designech, moderní vestavěné FM rádio s bluetooth připojením, novou řadu jističů SZ200 a mnoho dalších vychytávek.

V interaktivní Smart Lab můžete navštívit a ovládat pomocí virtuální reality světelné scény v chytré domácnosti a na panelu poslední designové řady vypínačů a zásuvek Levit je připraveno hlasování o nejzajímavější metalickou barvu. Na základě hlasování bude vybraná barva zařazena do výroby.

ABB-free@home® domovní automatizace nově v českých designech

V systému domovní automatizace ABB-free@home®  došlo k rozšíření o oblíbené české designové řady. Kromě již stávajících krytů v designu future® linear, solo® a solo® carat je nyní možné vytvořit celou instalaci v řadě Tango®, Element®, Time® a Time® Arbo.

ABB-free@home®  nabízí rozmanité možnosti v ovládání domovní elektroinstalace. Pomocí prvků systému lze libovolně ovládat osvětlení, žaluzie nebo vytápění objektu. Celý systém nabízí mnoho funkcí, které je možné v průběhu používání libovolně měnit. Celou instalaci lze ovládat standartními ovládači, termostaty, či žaluziovými spínači, které jsou umístěné na stěně místnosti. Výraznou novinkou v ovládání systému ABB-free@home® je zařazení vnitřního dotykového panelu s úhlopříčkou 4,3". Na panelu lze zobrazit například informace i z venkovní meteorologické stanice, která se nově zařadila do vybavení systému. Na ní lze měřit a zobrazit hodnoty rychlosti větru, jasu, venkovní teploty a informaci o dešti.

Více informací naleznete zde


 

 

FM rádio s Bluetooth

Nový přírůstek ve skupině přístrojů AudioWorld od společnosti ABB kombinuje možnost rozhlasového příjmu a Bluetooth připojení. Nyní si tedy můžete užít nejenom příjem rozhlasu, ale také reprodukci hudebního obsahu např. z chytrého telefonu. Tím se nabídka hudby pro uživatele rozšiřuje v podstatě neomezeně. Stačí pouze připojit napájení 230 V a jeden nebo dva reproduktory. Ideální řešení pro kuchyň nebo koupelnu.

Přístroj má velmi jednoduché ovládání a zároveň poskytuje široké možnosti nastavení a výběr funkcí, jako je definice hlasitosti po zapnutí, jas, kontrast či osvětlení displeje, automatické nebo ruční ladění FM stanic, buzení, usínání, časovač, ovládání z jiného místa spínačem nebo tlačítkem a další. Do paměti můžete uložit 8 rozhlasových stanic a 8 zdrojů Bluetooth signálu. Pokud má Váš telefon funkci NFC, Bluetooth se připojí a odpojí prostým přiblížením telefonu k přístroji.

Novinka je kompatibilní se všemi designovými řadami skupiny AudioWorld od společnosti ABB, samozřejmě s možností instalace do vícenásobných rámečků. Rozšířena je také nabídka reproduktorů – pro montáž do dutých stěn nebo stropů můžete zvolit kruhové reproduktory s kovovou nerezovou mřížkou o průměru 105 nebo 188 mm s výkonem 10 či 30 W.

Více informací naleznete zde


 


Nová řada jističů 6 kA pro domovní instalace SZ200

Elektroinstalace se běžně sestává ze spínačů, zásuvek, systémů inteligentní elektroinstalace, systému domovních telefonů až po pomyslný začátek elektroinstalace uvnitř objektu – rozvodnici. Ta musí být vybavena prvky modulárních systémů, které naleznou uplatnění v bytové výstavbě. Nově je produktové portfolio ABB rozšířeno o plnohodnotnou řadu jističů 6 kA určených pro domovní instalace s označením SZ200.


ABB s.r.o., divize Elektrotechnické výrobky

Nabízíme kompletní sortiment přístrojů a systémů nízkého napětí pro použití v domovních i průmyslových instalacích (například jističe, stykače, tepelná nadproudová relé, motorové spouštěče a další příslušenství), včetně přístrojů pro fotovoltaiku. Dodáváme přístroje pro ochranu, řídící aplikace a měření elektrické energie, rozváděče typu MNS 3.0 a MNS is nebo montážní skříně. Vyrábíme elektroinstalační materiál - spínače, zásuvky a další příslušenství pro domovní i průmyslové použití. Dodáváme moderní domovní audio a videotelefony ABB-Welcome Midi, systémy inteligentní elektroinstalace ABB-free@home®, Ego-n® a ABB i-bus® KNX, svítidla IK plus. Certifikace dle ISO 9001 a ISO 14001.

Najdete nás v hale P, stánek číslo 161.

Dále jsme zapojeni do projektu Chytrá domácnost, kde bychom Vám rádi představili inteligentní řízení domácnosti pomocí systému ABB i-bus® KNX a designové domovní telefony ABB-Welcome Midi.

Pro více informací nás prosím kontaktujte:

 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště