Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrhy Brno
20.-23.4. 2016

Stavební veletrh

Vysoký tepelný komfort a atraktivní design skleněných sálavých panelů FENIX

 

Efektivní, zajišťující maximální tepelný komfort a s atraktivním vzhledem – to jsou sálavé topné panely společnosti FENIX Trading Jeseník. Spolu s ostatními topnými systémy je FENIX představí na dubnových Stavebních veletrzích v Brně v pavilonu P na expozici č. 069.

Právě prodeje sálavých topných panelů v posledních letech rostou a i loni měly velkou zásluhu na historicky největších tržbách a zisku celého holdingu. Meziročně rostl prodej sálavých panelů (90 % směřuje na export) o 22 % a ve srovnání s rokem 2000 byl prodej panelů za rok 2015 více jak sedminásobný.

 Skleněné topné panely ECOSUN G s potiskem jsou nejen účinným zdrojem tepla, ale také krásnou ozdobou vašeho interiéru. Potisk je prováděn na vnitřní povrch skleněné čelní desky a kromě různých motivů si můžete zvolit i barvu obvodového rámečku – eloxovaný hliník ve stříbrné nebo černé barvě. V současnosti nabízí FENIX Jeseník pro potisk panelů jak motivy zařazené do své galerie, tak i obrázky (fotografie) dodané zákazníkem. Vzhled panelu tak může být maximálně přizpůsoben vašim požadavkům. Panely jsou kromě omezovacího termostatu vybaveny univerzálními úchyty, umožňující montáž do vodorovné i svislé polohy. 

Mimořádně zajímavé jsou skleněné sálavé panely ECOSUN GS, které spojují elegantní design bezrámových panelů GR a univerzálnost panelů ECOSUN G/E. Úchyty umožňují instalaci panelu na stěnu i na strop, v nabídce je provedení černé nebo mléčně bílé sklo (300/600/850W) a zrcadlové provedení (300/600W).  

 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště