Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrhy Brno
20.-23.4. 2016

Stavební veletrh

TONDACH a Wienerberger společně

 

Na konci roku 2015 došlo k důležité změně v oblasti výroby stavebních materiálů, a to ke sloučení společností Wienerberger a Tondach.

Skupina Tondach byla již mnoho let částí skupiny Wienerberger AG. V roce 2014 firma Wienerberger navýšila své podíly na 82 %. Důsledkem a logickým krokem bylo sdružit kompetence obou firem, aby bylo možné zákazníkům poskytnout k dispozici ucelenou a z jednoho zdroje pocházející nabídku na celý plášť budovy, tj. od stěny až po střechu.

Pro zákazníky to znamená značnou měrou profit, neboť mají nyní velmi jednoduchý a rychlý přístup k vedoucím výrobcům na trhu. Výrobce TONDACH stejně jako Wienerberger jsou symbolem vysoké kvality, zákaznického servisu a kompetence řešení problémů v oblasti pálené krytiny a zdiva. Každý zákazník z toho může mít užitek, pokud nakupuje společně od firem značku Tondach & Porotherm.

Na letošním veletrhu v Brně se oba výrobci představí ve společné expozici s mottem: „Cihlový dům s pálenou střešní krytinou“ a představí novinky a nejprodávanější produkty ze své výrobní řady. Zákazníky přivítá prodejní tým obou společností a ochotně zodpoví vaše dotazy.

 

 

 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště