Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrhy Brno
20.-23.4. 2016

Stavební veletrh

S.O.K. real představí výhody svých rodinných domů

 

Jsme moderní společností, která se zabývá výstavbou rodinných a bytových domů, dnes již téměř výhradně montovanou technologií. Historie developerských projektů ve firmě sahá do roku 1997, kdy byla založena společnost Byt studio, a.s. pro realizaci projektů v Třebíči, Jihlavě a Velké Bíteši. V roce 2003 byla založena společnost S.O.K. real pro realizaci developerských projektů v Praze. Od té doby bylo zrealizováno více než 600 bytů a rodinných domů v různých lokalitách ČR. Obě společnosti byly sloučeny pod názvem S.O.K. real, a.s. rozhodnutím jediného akcionáře obou společností, kterým je S.O.K. stavební, s.r.o., a to ke dni 1.7.2014.

Nabídka typových rodinných domů aktuálně čítá 15 projektů, mezi kterými zákazníci najdou bungalovy, klasické rodinné domy i moderní domy, dle nejnovějších trendů. Pro veletrh IBF máme nachystané i 2 nové projekty a akční nabídku pro návštěvníky, takže se určitě máte na co těšit.

 

Proč stavět právě s námi? Nabízíme komplexní servis!

  • Jsme partneři – jsme pro Vás partnerem po celou dobu výstavby vašeho rodinného domu. S námi na to nejste sami.
  • Poradenská činnost – jsme připraveni poradit s výběrem nejvhodnějšího typového domu s ohledem na velikost a tvar pozemku. V případě potřeby změny projektu jsou k dispozici naši projektanti, se kterými je možno projekt konzultovat.
  • Stavební povolení – připravíme vám projekční podklady nutné pro vyřízení stavebního povolení.
  • Finance – pomůžeme vám s podklady nezbytnými pro vyřízení hypotéky.

 

Výhody rodinných domů S.O.K. 

  • Kvalita - Zakládáme si na vysoké kvalitě našich domů, které dosahujeme použitím kvalitních materiálů a moderních technologií. To se odráží v celkových tepelně izolačních a akustických parametrech domů, komfortu bydlení a dlouhé životnosti. Dohlížíme na pracovní i výrobní postupy, celý proces je plně pod kontrolou, a to hlavně díky centralizaci výroby prefabrikovaných dílců v naší hale. Výrobou to pro nás ale nekončí. V průběhu vlastní stavby zajišťujeme odborný dohled nad stavebními postupy. Kvalita odvedené práce na stavbě je zajištěna díky týmům našich zkušených pracovníků a systému řízení kvality.
  • Dostupná cena - Naším cílem je vytvoření dostupného bydlení pro co nejširší spektrum zákazníků. Efektivními pracovními postupy  dosahujeme velmi dobrého výsledku ve srovnání poměru ceny  a kvality domu, a to při velice nízkých provozních nákladech a dlouhé životnosti domu. Navíc našim zákazníkům garantujeme pevnou konečnou cenu, která je sjednána již při podpisu smlouvy. Zákazník se potom nemusí  obávat skrytých vícenákladů, o kterých by nevěděl. Po celou dobu stavby tak má přehled o svých financích.
  • Rychlost výstavby - Čas jsou peníze, a my vám je ušetříme. Hlavní výhodou montovaných rodinných domů S.O.K. je rychlost výstavby. Do pěti měsíců od podpisu smlouvy je možno se stěhovat do vlastního nového rodinného domu. Po výrobě v hale je hrubá stavba hotová do  jednoho týdne, celý dům na klíč do tří měsíců od zahájení prací na stavbě.

Více informací naleznete zde 

 


 

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021


MOBITEX
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště