Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrhy Brno
20.-23.4. 2016

Stavební veletrh

S.O.K. real představí výhody svých rodinných domů

 

Jsme moderní společností, která se zabývá výstavbou rodinných a bytových domů, dnes již téměř výhradně montovanou technologií. Historie developerských projektů ve firmě sahá do roku 1997, kdy byla založena společnost Byt studio, a.s. pro realizaci projektů v Třebíči, Jihlavě a Velké Bíteši. V roce 2003 byla založena společnost S.O.K. real pro realizaci developerských projektů v Praze. Od té doby bylo zrealizováno více než 600 bytů a rodinných domů v různých lokalitách ČR. Obě společnosti byly sloučeny pod názvem S.O.K. real, a.s. rozhodnutím jediného akcionáře obou společností, kterým je S.O.K. stavební, s.r.o., a to ke dni 1.7.2014.

Nabídka typových rodinných domů aktuálně čítá 15 projektů, mezi kterými zákazníci najdou bungalovy, klasické rodinné domy i moderní domy, dle nejnovějších trendů. Pro veletrh IBF máme nachystané i 2 nové projekty a akční nabídku pro návštěvníky, takže se určitě máte na co těšit.

 

Proč stavět právě s námi? Nabízíme komplexní servis!

  • Jsme partneři – jsme pro Vás partnerem po celou dobu výstavby vašeho rodinného domu. S námi na to nejste sami.
  • Poradenská činnost – jsme připraveni poradit s výběrem nejvhodnějšího typového domu s ohledem na velikost a tvar pozemku. V případě potřeby změny projektu jsou k dispozici naši projektanti, se kterými je možno projekt konzultovat.
  • Stavební povolení – připravíme vám projekční podklady nutné pro vyřízení stavebního povolení.
  • Finance – pomůžeme vám s podklady nezbytnými pro vyřízení hypotéky.

 

Výhody rodinných domů S.O.K. 

  • Kvalita - Zakládáme si na vysoké kvalitě našich domů, které dosahujeme použitím kvalitních materiálů a moderních technologií. To se odráží v celkových tepelně izolačních a akustických parametrech domů, komfortu bydlení a dlouhé životnosti. Dohlížíme na pracovní i výrobní postupy, celý proces je plně pod kontrolou, a to hlavně díky centralizaci výroby prefabrikovaných dílců v naší hale. Výrobou to pro nás ale nekončí. V průběhu vlastní stavby zajišťujeme odborný dohled nad stavebními postupy. Kvalita odvedené práce na stavbě je zajištěna díky týmům našich zkušených pracovníků a systému řízení kvality.
  • Dostupná cena - Naším cílem je vytvoření dostupného bydlení pro co nejširší spektrum zákazníků. Efektivními pracovními postupy  dosahujeme velmi dobrého výsledku ve srovnání poměru ceny  a kvality domu, a to při velice nízkých provozních nákladech a dlouhé životnosti domu. Navíc našim zákazníkům garantujeme pevnou konečnou cenu, která je sjednána již při podpisu smlouvy. Zákazník se potom nemusí  obávat skrytých vícenákladů, o kterých by nevěděl. Po celou dobu stavby tak má přehled o svých financích.
  • Rychlost výstavby - Čas jsou peníze, a my vám je ušetříme. Hlavní výhodou montovaných rodinných domů S.O.K. je rychlost výstavby. Do pěti měsíců od podpisu smlouvy je možno se stěhovat do vlastního nového rodinného domu. Po výrobě v hale je hrubá stavba hotová do  jednoho týdne, celý dům na klíč do tří měsíců od zahájení prací na stavbě.

Více informací naleznete zde 

 


 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště