Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrhy Brno
20.-23.4. 2016

Stavební veletrh

RSČS - Realitní společnost České spořitelny

 

RSČS je dceřinou společností České spořitelny. Může se tak opírat o silné zázemí Finanční skupiny České spořitelny, garantující seriózní, odborný a odpovědný přístup. Na pražském realitním trhu RSČS aktivně působí od roku 2002. V letech 2004 až 2007 proběhl rychlý rozvoj aktivit společnosti prostřednictvím franšízových partnerů do regionů České republiky. Díky tomu dnes RSČS může jako jediná bankovní realitní franšízová společnost poskytovat realitní služby na čtyřiceti pobočkách po celé České republice. Cílem je síť franšízových partnerů nadále rozšiřovat a pokrýt všechna větší tuzemská města.

Pro své klienty zajišťujeme komplexní realitní služby, mezi které patří prodej, koupě nebo pronájem starších nemovitostí i nových bytů z developerských projektů a novostaveb. Obstaráváme rovněž doprovodný právní a finanční servis jako například převod do osobního vlastnictví, odhad ceny, zprostředkování hypoték a úvěrů i převod a zápis do katastru nemovitostí. Samozřejmostí je rovněž poradenský, marketingový i právní servis a další podpůrné analytické služby. Služby poskytujeme jak jednotlivcům, tak developerům. 

 V Realitní společnosti České spořitelny se řídíme vysokými profesními standardy a klientům jsme důvěryhodným, spolehlivým a stabilním partnerem.

Přinášíme klientům devět základních jistot, které by vysoce profesionální realitní kancelář měla splňovat, ale v podmínkách českého realitního trhu to zdaleka nebývá obvyklé.

V RSČS Vám tyto jistoty garantujeme!

„Vašich 9 jistot“

  

  1. Chcete koupit, prodat nebo pronajmout nemovitost? Nabízíme Vám komplexní realitní služby včetně souvisejícího poradenství i právního a finančního servisu. Zprostředkujeme Váš obchod podle Vašich představ.
  2. Chcete být naším klientem a bojíte se, že nás nenajdete mimo Prahu? Naše odborníky a poradce najdete po celém území České republiky, protože disponujeme rozsáhlou sítí našich franšízových partnerů.
  3. Působí na Vás realitní trh jako džungle? Obáváte se špatného výběru realitní kanceláře? S námi máte jistotu. Budeme pro Vás vždy důvěryhodným, spolehlivým a stabilním partnerem.
  4. Chcete spolupracovat se solidním partnerem? U nás jste na správné adrese. Za všech okolností Vám garantujeme seriózní, odborný a odpovědný přístup.
  5. Chcete si vybrat nejlepšího makléře? Přijďte k nám! V RSČS najdete velmi zkušené makléře s odbornými znalostmi a vysoce profesionálním přístupem.
  6. Chcete se lépe orientovat na trhu realit? Poskytneme Vám potřebné poradenství, které vychází z naší hluboké znalosti trhu nemovitostí.
  7. Potřebujete cítit jistotu v zádech? Nabízíme Vám renomé a silné zázemí Finanční skupiny České spořitelny, do které patříme.
  8. Nabídneme Vaši nemovitost i klientům České spořitelny.
  9. Na základě potřeb kupujícího máme optimální řešení financování, ať už je to hypotéka či úvěr ze stavebního spoření. Navíc máme k dispozici srovnání produktové nabídky hypotečních úvěrů všech bank a stavebních spořitelen na tuzemském trhu a díky naší vyjednávací pozici Vám tak zajistíme nejvýhodnější financování na českém hypotéčním trhu.

Více informací naleznete zde

 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště