Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrhy Brno
20.-23.4. 2016

Stavební veletrh

Krytiny-strechy.cz nabídnou unikátní prezentaci výrobců střech

 

Výrobci střech se budou na veletrhu prezentovat v novém, unikátním projektu, který vytvořil ve spolupráci s BVV odborný portál Krytiny-strechy.cz. Expozice střech bude v pavilonu uspořádána pro snadnou orientaci a komunikaci mezi zákazníkem a výrobci střešních krytin.

Návštěvníci si mohou rychleji, snadněji a mnohem přehledněji prohlédnout různé novinky, inovované postupy aj. přímo u výrobců. Krytiny-strechy.cz nabízí zcela nový formát prezentace, který ještě v ČR nebyl. Přijďte a přesvědčte se  o inovativní prezentaci střechařů na Stavební veletrhy Brno.

Na veletrhu budou zástupci pálených tašek, plechových a plastových krytin jako např. Satjam, Pama, Regra Plast, výrobce šindelů IKO nebo výrobci hliníkových a břidličných střešních profilů Keramet a Topstein. Nebudou chybět ani přední dodavatelé nadkrokevních izolací Pama. Čeká na vás i překvapení v podobě soutěže o střechu ze skandinávské ocele s odměnou pro každého.

 

Zástupcem pro plechové střešní krytiny je společnost Satjam

 Navštivte stánek Satjamu a vyhrajte střechu ze skandinávské ocele zdarma. Satjam také nabízí odměnu ke každé střeše v podobě 75m2 difuzní fólie Satjamfol 135g. Krytiny-strechy.cz představí na letošních brněnských veletrzích společnost Satjam, předního výrobce plechových střešních krytin a doplňků. Společnost představí svůj nejmladší přírůstek do rodiny maloformátovou šablonu Taurus Premium, která díky své nevšední profilaci v kombinaci s nejvyšší jakostí dává jistotu dlouhodobé spokojenosti. Tato krytina je vyráběna s mimořádně odolnými povrchovými úpravami, které obstojí i ve velmi náročných klimatických podmínkách. 

 

Plastové krytiny a specialista na nadkrokevní izolace společnost PAMA

 Na brněnských stavebních veletrzích nebudou letos chybět ani zástupci plastových krytin a přední dodavatel nadkrokevních izolací jako je například společnost Pama. Krytiny-strechy.cz představí společnost, která dodává lehké střešní krytiny pro drobné stavby, v sortimentu můžete vybírat ze sklolaminátových nebo polykarbonátových desek vhodných pro zastřešení skleníků, altánků, bazénů, pergol apod. Společnost Pama se také zaměřuje na dodávky nadkrokevních a podkrokevních PIR izolačních systémů Xtartherm.

 

Ryze český výrobce plastových krytin společnost Eureko – Regra plast

Pro expozici na Stavebních veletrzích Brno se připravila i společnost Regra plast, která bude prezentovat své střešní krytiny Eureko a to plastovou břidlici a šindel. Plastové krytiny Eureko jsou vyráběny z vysoce kvalitní separací odpadních plastů již od roku 2000. Plastový šindel nebo břidlice společnosti jsou vysoce odolné proti povětrnostním podmínkám se zárukou 30 let.  

 

Přední výrobce šindelů IKO

BVV a odborný portál Krytiny-strechy.cz v letošním roce přivádí na veletrhy předního výrobce střešních šindelů. Společnost IKO na veletrhu představí svůj unikát šindel Cambridge Extreme, který je snadno použitelný na střechy se sklonem 9,5°. Uvažujete o střeše z asfaltových šindelů, pak jedině vysoce odolný proti vodě a větru, zaručeně nejprogresivnější šindel v přírodních barvách nové generace s nejsnadnější a nejrychlejší pokládkou společnosti IKO. Na veletrzích se můžete podívat na ukázku rychlé pokládky. 

 

Expert na hliník společnost Keramet

 Chcete znát podrobnosti o střechách z hliníku, protože hliník nerezaví a je téměř bezúdržbový? Krytiny-strechy.cz ve spolupráci s BVV představí na svém dubnovém veletrhu společnost Keramet, která se zabývá výrobou hliníkových materiálů. Keramet nabízí nejlehčí plechovou krytinu s neomezenou životností. Mimo jiné také společnost nabízí ochranné nátěry, kompletní materiál na střechu, kontaktní membrány, parotěsné fólie, kotvy aj.

 

Potřebujete rady odborníka, společnost Chci střechu nebude chybět

 Klempíři, pokrývači a tesaři z Olomouce představí svou zručnost při pokrývání střech taškami. Jejich dlouholetá tradice zaručuje kvalitní, poctivou práci a dobré reference k realizacím. Jdou jinou cestou a jejich mottem je dělat práci jako „kdysi“. Jsou to experti nejen na tašky, ale i plech, plast, střešní okna aj. Krytiny-strechy.cz představí společnost Chci střechu jako realizační firmu ve své expozici.

 

Poctivý kámen, to je břidlice od společnosti Topstein

 Společnost Topstein představí svou střešní krytinu Troppa. Břidlicová střecha je materiálovým a řemeslným vrcholem a společnost Topstein je zárukou kvalitní břidlice a skvělé střešní krytiny z břidlice. Společnost dokazuje svou tradicí, že střechám opravdu rozumí.

 

Když střecha, tak kvalitní zateplení se společností Rockwool

Krytiny-strechy.cz nezapomněli ani na zateplení střechy a na veletrhy přivádí společnost Rockwool. Kamenná vlna ROCKWOOL je určená pro izolaci šikmých a plochých střech, příček, fasád, podlah a TZB. Výrobce izolace představí návštěvníkům vlastní nadkrokevní systém TOPROCK i řešení zateplení mezi a pod krokvemi. Na expozici společnosti Rockwool získáte informace o energetické náročnosti střech, využití izolace v praxi, probíhající prodejní akci a fotosoutěž s dárkem.

 

Stavební brněnské veletrhy, které se konají letos ve dnech od 20. do 23. 4.2016 poskytnou všem návštěvníkům komfort, moderní expozice, zajímavé produkty, unikátní prezentaci.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště