Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrhy Brno
20.-23.4. 2016

Stavební veletrh

Krytiny-strechy.cz nabídnou unikátní prezentaci výrobců střech

 

Výrobci střech se budou na veletrhu prezentovat v novém, unikátním projektu, který vytvořil ve spolupráci s BVV odborný portál Krytiny-strechy.cz. Expozice střech bude v pavilonu uspořádána pro snadnou orientaci a komunikaci mezi zákazníkem a výrobci střešních krytin.

Návštěvníci si mohou rychleji, snadněji a mnohem přehledněji prohlédnout různé novinky, inovované postupy aj. přímo u výrobců. Krytiny-strechy.cz nabízí zcela nový formát prezentace, který ještě v ČR nebyl. Přijďte a přesvědčte se  o inovativní prezentaci střechařů na Stavební veletrhy Brno.

Na veletrhu budou zástupci pálených tašek, plechových a plastových krytin jako např. Satjam, Pama, Regra Plast, výrobce šindelů IKO nebo výrobci hliníkových a břidličných střešních profilů Keramet a Topstein. Nebudou chybět ani přední dodavatelé nadkrokevních izolací Pama. Čeká na vás i překvapení v podobě soutěže o střechu ze skandinávské ocele s odměnou pro každého.

 

Zástupcem pro plechové střešní krytiny je společnost Satjam

 Navštivte stánek Satjamu a vyhrajte střechu ze skandinávské ocele zdarma. Satjam také nabízí odměnu ke každé střeše v podobě 75m2 difuzní fólie Satjamfol 135g. Krytiny-strechy.cz představí na letošních brněnských veletrzích společnost Satjam, předního výrobce plechových střešních krytin a doplňků. Společnost představí svůj nejmladší přírůstek do rodiny maloformátovou šablonu Taurus Premium, která díky své nevšední profilaci v kombinaci s nejvyšší jakostí dává jistotu dlouhodobé spokojenosti. Tato krytina je vyráběna s mimořádně odolnými povrchovými úpravami, které obstojí i ve velmi náročných klimatických podmínkách. 

 

Plastové krytiny a specialista na nadkrokevní izolace společnost PAMA

 Na brněnských stavebních veletrzích nebudou letos chybět ani zástupci plastových krytin a přední dodavatel nadkrokevních izolací jako je například společnost Pama. Krytiny-strechy.cz představí společnost, která dodává lehké střešní krytiny pro drobné stavby, v sortimentu můžete vybírat ze sklolaminátových nebo polykarbonátových desek vhodných pro zastřešení skleníků, altánků, bazénů, pergol apod. Společnost Pama se také zaměřuje na dodávky nadkrokevních a podkrokevních PIR izolačních systémů Xtartherm.

 

Ryze český výrobce plastových krytin společnost Eureko – Regra plast

Pro expozici na Stavebních veletrzích Brno se připravila i společnost Regra plast, která bude prezentovat své střešní krytiny Eureko a to plastovou břidlici a šindel. Plastové krytiny Eureko jsou vyráběny z vysoce kvalitní separací odpadních plastů již od roku 2000. Plastový šindel nebo břidlice společnosti jsou vysoce odolné proti povětrnostním podmínkám se zárukou 30 let.  

 

Přední výrobce šindelů IKO

BVV a odborný portál Krytiny-strechy.cz v letošním roce přivádí na veletrhy předního výrobce střešních šindelů. Společnost IKO na veletrhu představí svůj unikát šindel Cambridge Extreme, který je snadno použitelný na střechy se sklonem 9,5°. Uvažujete o střeše z asfaltových šindelů, pak jedině vysoce odolný proti vodě a větru, zaručeně nejprogresivnější šindel v přírodních barvách nové generace s nejsnadnější a nejrychlejší pokládkou společnosti IKO. Na veletrzích se můžete podívat na ukázku rychlé pokládky. 

 

Expert na hliník společnost Keramet

 Chcete znát podrobnosti o střechách z hliníku, protože hliník nerezaví a je téměř bezúdržbový? Krytiny-strechy.cz ve spolupráci s BVV představí na svém dubnovém veletrhu společnost Keramet, která se zabývá výrobou hliníkových materiálů. Keramet nabízí nejlehčí plechovou krytinu s neomezenou životností. Mimo jiné také společnost nabízí ochranné nátěry, kompletní materiál na střechu, kontaktní membrány, parotěsné fólie, kotvy aj.

 

Potřebujete rady odborníka, společnost Chci střechu nebude chybět

 Klempíři, pokrývači a tesaři z Olomouce představí svou zručnost při pokrývání střech taškami. Jejich dlouholetá tradice zaručuje kvalitní, poctivou práci a dobré reference k realizacím. Jdou jinou cestou a jejich mottem je dělat práci jako „kdysi“. Jsou to experti nejen na tašky, ale i plech, plast, střešní okna aj. Krytiny-strechy.cz představí společnost Chci střechu jako realizační firmu ve své expozici.

 

Poctivý kámen, to je břidlice od společnosti Topstein

 Společnost Topstein představí svou střešní krytinu Troppa. Břidlicová střecha je materiálovým a řemeslným vrcholem a společnost Topstein je zárukou kvalitní břidlice a skvělé střešní krytiny z břidlice. Společnost dokazuje svou tradicí, že střechám opravdu rozumí.

 

Když střecha, tak kvalitní zateplení se společností Rockwool

Krytiny-strechy.cz nezapomněli ani na zateplení střechy a na veletrhy přivádí společnost Rockwool. Kamenná vlna ROCKWOOL je určená pro izolaci šikmých a plochých střech, příček, fasád, podlah a TZB. Výrobce izolace představí návštěvníkům vlastní nadkrokevní systém TOPROCK i řešení zateplení mezi a pod krokvemi. Na expozici společnosti Rockwool získáte informace o energetické náročnosti střech, využití izolace v praxi, probíhající prodejní akci a fotosoutěž s dárkem.

 

Stavební brněnské veletrhy, které se konají letos ve dnech od 20. do 23. 4.2016 poskytnou všem návštěvníkům komfort, moderní expozice, zajímavé produkty, unikátní prezentaci.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021


MOBITEX
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště