Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrhy Brno
20.-23.4. 2016

Stavební veletrh

METAX Krby: Spolehlivý dodavatel krbů a krbových kamen

 

 Firma METAX Krby je již od roku 1998 spolehlivým dodavatelem krbů a krbových kamen. Máme za sebou více než 2000 realizací v České republice i zahraničí. Víme, že teplo rodinného krbu je důležitou součástí vašich domovů. Snažíme se proto, abychom Vám tento komfort zajistili, v souladu s vašimi představami.

Oblast krbů a kamen je poměrně dynamicky se rozvíjející odvětví. Proto i naše firma se stále zdokonaluje, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout nové technologie.

Díky tomu dokážeme realizovat krby teplovzdušné, teplovodní, plynové a samozřejmě i nejnovější sálavé stavby, či klasická kachlová kamna. Své místo v našem portfoliu mají i zahradní krby a grily. Provádíme odbornou instalaci krbových kamen.

Jsme členy Cechu kamnářů ČR, účastníme se pravidelných školení a seminářů. Hrdě se označujeme za kamnáře. Realizaci staveb provádí naši kmenoví zaměstnanci.

Nabízíme jen kvalitní výrobky od českých i zahraničních výrobců s veškerými atesty, které splňují české i evropské normy.

Stavby realizujeme způsobem na klíč, tedy od návrhu až po topnou zkoušku. Zákazník je pro nás především partnerem, se kterým máme společný cíl.

Navštivte nás na veletrhu  IBF v termínu 20.-23.4.2016, pavilon P – stánek 080 a na venkovní ploše před pavilonem P – stánek 006.

Budeme rádi, pokud nás navštívíte a stanete se našimi partnery i vy.

 Team Metax Krby, www.krby-metax.cz


 

 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště