Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrhy Brno
20.-23.4. 2016

Stavební veletrh

Finská sauna představí hned několik novinek

 

 Největším lákadlem našeho stánku je absolutní novinka – finská sauna Harvia Valkyria, kterou bude Harvia uvádět na trh až v závěru roku, u nás si ji můžete exkluzivně koupit již nyní. Jedná se o tradiční finskou saunu v novém moderním designu s vnějšími panely z bílého skla, aby ladila s dnes navrhovanými stylovými interiéry, či abyste jí mohli umístit do koupelny.  Saunové lavice a obklady jsou z olše v úpravě Termo (výraznější vůně dřeva a větší odolnost vůči vlhku), saunu vytápí stylová elektrická kamna Harvia Cilindro s masivní kulatou ohrádkou, umístěná přímo v lavici a osvětlená nerezovým světelným límcem.

Další novinkou jsou kamna Harvia Modulo - jsou to kombinovatelná saunová kamna s výměnnými díly – můžete si navrhnout originální kamna, či si po pár letech obnovit jejich design.

Parní technologie předvede SPA modul – jednoduchý systém výstavby páry na míru.


Tyto novinky naleznete na našem stánku číslo 001 v pavilonu P.

 

Jako první jsme do ČR dovezli Harvia Terénní saunu! O co se jedná? Je to mobilní venkovní sauna, kterou si jako přívěs zavezete kamkoliv, kde se chcete saunovat. Více informací naleznete zde

Navíc si můžete vyzkoušet, kolik se vejde lidí do naší venkovní sudové sauny z termoborovice.Tyto exponáty naleznete na venkovní expozici na ploše mezi pavilon P a F.

Kromě těchto specialist si můžete jako každý rok vybrat z vystavených topidel či doplňků ten pro vás za veletržní snížené ceny.

Těšíme se na vaší návštěvu, tým Finské sauny.

 

 

 

 


 

 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště