Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrhy Brno
20.-23.4. 2016

Stavební veletrh

Cemvin - vláknocementové desky

 

Výrobní závod Černousy je součástí Českých dřevařských závodů Praha a.s. a zabývá se výhradně výrobou vláknocementových desek CEMVIN. Tradice této výroby se datuje od třicátých let minulého století. Technologie a surovinové složení desek prošly vývojem a v současné době vyrábíme zdravotně nezávadné bez asbestové vláknocementové desky v souladu s evropskou normou ČSN EN 12467.

S úspěchem se používají na obklady odvětrávaných fasád, na protipožární konstrukce, obklady vnitřních stěn a stropů, na výrobu sendvičových panelů, protihlukové stěny. Při opláštění budov je možné využít více možností ukotvení našich desek. Pro připevňování stavebních desek se používají vruty a šrouby, hřebíky do skrytých konstrukcí  lze použít pouze u desek menších tlouštěk.


Desky CEMVIN jsou ideálním materiálem pro použití v systémech ztratných bednění (mostní konstrukce, základy staveb, stropní konstrukce, bednění věnců, nosné a stěnové   konstrukce...), a to zejména pro jejich pevnost, vodovzdornost, mrazuvzdornost, reakci na oheň, snadnou dělitelnost, výbornou přilnavost barev a hygienickou nezávadnost.

Desky CEMVIN jsou ideálním materiálem pro použití v systému kabelových lávek a k dalšímu použití v elektroprůmyslu, kde jsou využívány pro své vlastnosti jako jsou: odolnost proti elektrickému oblouku, reakce na oheň A1, vodovzdornost, mrazuvzdornost.Desky vyrábíme v tloušťkách od 3 mm do 20 mm. Barva desek je přírodně cementově šedá. Na zakázku lze vyrábět desky i v jiných barevných odstínech.

Na zakázku dodáváme rovněž formátované pravoúhlé přířezy, dále nabízíme na zakázku provedení impregnace proti cementovým výkvětům a povrchovou úpravu fasádními barvami. Maximální rozměry desky 1200 mm x 3000 mm.

Najdete nás na Stavebním veletrhu Brno 2016 v pavilonu P, stánek č. 25. 

V rámci konání veletrhu Vás zveme jak náš stánek č. 25 v pavilonu P, tak i na naši odbornou přednášku s názvem Vláknocementové desky CEMVIN - moderní materiál pro 3. tisíciletí s jedinečnými vlastnostmi, který se uskuteční ve středu 20. dubna od 11.30 v přednáškovém sále P3 v pavilonu P.

Více informací naleznete na www.cemvin.eu

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště